Як боротися з депресією після розлучення

Розлучення може стати найвищою мірою руйнівним життєвим досвідом. Скорбота людей, що розірвали шлюб, може бути настільки ж сильною, як після смерті близької людини. Людина переживає ті ж емоції, його настрій так само змінюється від гніву до прямо протилежного йому сорому. У результаті всього цього розвивається депресія.

Як витримати розлуку з дітьми при розлученні

Це дуже особиста і серйозна стаття про мій досвід розлучення, опікою дитини і про погляд всередину батьківського серця, коли він втрачає опіку над дитиною.

1.

Ніколи не лайтеся перед дітьми!

Зрозумійте, ВИ - ХОРОШИЙ БАТЬКО, АЛЕ МИ ВСІ РОБИМО ПОМИЛКИ!
Мені б хотілося розповісти про себе. Я прекрасна мати, яка любить свою дочку більше всього на світі.

Як пережити розлучення

Багато людей мріють знайти того єдиного і неповторного людини, з ким проведуть в любові та злагоді залишок життя. І розлучення жодним чином не вписується в цю ідилію. Але шляхи Господні несповідимі, і людям іноді доводиться розлучатися будь то за обопільною згодою або за бажанням одного з подружжя.

Як пережити розлучення-1

Без перебільшення розлучення можна назвати справжнім потрясінням життєвих засад, після розлучення повсякденні клопоти перетворюються на тортури, і навколишні люди здаються нестерпними. Ваш розум відмовляється вірити в те, що ваш колишній супутник життя, якого ви любили, з яким ділили ложі і займалися любов'ю, разом з яким ростили дітей, стає найлютішим ворогом.

Як сказати чоловікові, що ви хочете розлучення

Розлучення - складне випробування, з яким сьогодні стикається безліч людей. Ми всі вступаємо в шлюб з найкращими намірами. Але щось відбувається, і безхмарне щастя, якого ми чекаємо в день весілля, кудись зникає. Коли не все гладко, обидва з подружжя знають про це. Але тільки один повинен взяти на себе відповідальність, запропонувати розлучитися і почати цей нелегкий процес.