Що робити, якщо вас кинули

Ви могли передбачити такий поворот подій. Знову ж, може бути, ви ні про що не здогадувалися, і що відбувається вас дивує. Вас відвідувало це дивне неприємне почуття, що найближчим часом вас кинуть, і правда, ваш партнер залишив вас. І що тепер робити?

1.

Послухайте, що говорить ваш партнер. Навіть якщо ви не розумієте сказаного.

Як бути впевненим у собі

Самовпевненість народжується в нашій голові. Якщо хтось вірить, що він відмінно розбирається в чомусь, говорити про це з іншими людьми не складе для нього праці. Впевнений у собі людина легко розпізнається в бесіді.

1.

Завжди, завжди вірте, що ви - найкращий. «Бути впевненим» означає «бути кращим».

Як відвести колишнього бойфренда у іншої

Отже, ваш колишній зустрічається з новою дівчиною. І ви абсолютно несподівано для себе виявляєте, що такий стан справ вас не влаштовує, і хочете повернути його назад. Хороша новина: це можливо, однак, доведеться докласти чимало сил і енергії.

1.

Проаналізуйте, чому ви порвали стосунки, хто був ініціатором розриву: він або ви.

Як відмовитися від запрошення на побачення

До всіх нас коли-небудь підходили люди, які нам не подобалися або з якої-небудь причини не здавалися цікавими.

1.

Будьте чесні. Подякуйте людину за те, що він запросив вас на побачення, але дайте йому знати, що ви не зацікавлені у зустрічі з ним.

2. Якщо людина наполегливий, поясніть йому, з яких причин ви не хочете з ним зустрічатися: віддаєте перевагу побути на самоті, відходите від розриву або занадто зайняті іншими справами (роботою), щоб зосереджуватися на побаченнях.

Як відшити хлопця

Іноді відшити хлопця може бути нелегко. Особливо, якщо ваші слова не справляють на нього ніякого враження. Іноді утомливо бачити, що хлопець не хоче сприймати той факт, що з ним не хочуть спілкуватися, і це може втомлювати вас нескінченно. У результаті, ви можете сказати щось таке, про що пізніше пошкодуєте.