Десять речей, про які варто подумати, перш ніж вийти заміж

Любов - це ще не гарантія успішного шлюбу, завжди є речі, про які варто думати і домовлятися з партнером «на березі». Коли закохані думають про шлюб, вкрай рідко вони розглядають це поняття як якусь угоду. Тим часом, варто серйозно подумати, чи готові ви до теперішнього співпраці, повному прав і зобов'язань.

Знаки того, що він хоче одружитися

Багато жінок вже з раннього віку починають мріяти про день свого весілля. Але чоловіків, схоже, такі мрії починають відвідувати набагато пізніше. Якщо чоловік починає замислюватися про шлюб, це говорить про серйозність його відносин з жінкою. Є деякі ознаки, за якими можна зрозуміти, що чоловік готовий одружуватися на своїй подрузі.

Поради, як змусити чоловіка просити вашої руки

Ви закохані і хочете вийти заміж за чоловіка своєї мрії. Є тільки одна невелика проблема. Він ще не зробив вам пропозицію. Якщо ви хочете, щоб ваш хлопець попросив вийти за нього заміж, то повинні переконатися, що він до цього готовий, що ваші очікування не завищені і що ви обговорили всі основні теми, такі як діти і перспективи кар'єри.

Що робити з ледачою дружиною

Рідко хто з чоловіків, що збираються одружитися, замислюється про те, що йому може дістатися лінива дружина. Однак, якщо чоловік після весілля виявляє, що його дружина не збирається займатися роботою по будинку, ще не все втрачено. За допомогою співпереживання, обговорення і простягнутої руки допомоги будь-який чоловік може перетворити ледачу дружину в дружину своєї мрії.

Що робити з хлопцем, який не хоче одружуватися

Ви дуже сильно закохані в ідеального чоловіка, і у вашому серці немає ні найменших сумнівів, що він - споріднена вам душа. Він доповнює вас як ніхто інший, а стати його законною дружиною - це честь і шана для вас. Єдина проблема в тому, що при найменшому згадуванні про шлюб в його очах з'являються попереджувальні знаки, а мова його тіла ясно показує, що він хоче втекти від вас, як від чуми.