Десять речей, про які варто подумати, перш ніж вийти заміж


Любов - це ще не гарантія успішного шлюбу, завжди є речі, про які варто думати і домовлятися з партнером «на березі». Коли закохані думають про шлюб, вкрай рідко вони розглядають це поняття як якусь угоду. Тим часом, варто серйозно подумати, чи готові ви до теперішнього співпраці, повному прав і зобов'язань. Тому, якщо весільні дзвони вже звучать у вашій голові, скористайтеся нашими підказками, щоб прийняти вірне рішення, адже жити з вашим чоловіком вам доведеться довго і щасливо.

1.


ПОВАГУ: це самий необхідний компонент успішного шлюбу. Це означає, що ви поважаєте його рішення, то, як він ставиться до вас, як веде себе. Ви ставитеся з повагою до роботи вашого партнера? Ви поважаєте його сім'ю точно так само, як і він вашу? Ви поважаєте його право на те, щоб проводити час з друзями та родичами? Поважаєте його право на самотність? До цього питання потрібно підійти комплексно, і якщо у ваших відносинах немає поваги, то шлюб - це не ваш вибір.

2.


РЕЛІГІЙНІ ПОГЛЯДИ: ви поділяєте переконання і віру вашого партнера? Якщо ваші погляди і конфесії різняться, чи готові ви прийняти ці відмінності і поважати релігію іншого? Пам'ятайте, що ви готуєтеся здійснити вчинок, який має значення для всього вашого життя, тому ви повинні бути готові проявляти повагу до релігійних поглядів.

3.

ГРОШІ: з милим рай і в курені? Ви можете говорити собі, що гроші не мають значення, і за великим рахунком, це не самий першорядне питання. Але подумайте, якщо, наприклад, ви вступаєте в шлюб з людиною з величезними боргами і неоплаченими кредитами: ці фінансові тяготи автоматично стають вашими! Тому перш ніж вступати в шлюб, обговоріть фінансові питання, всі ваші борги і зобов'язання. Крім цього, варто визначитися в загальних фінансових планах: як ви плануєте здійснювати великі покупки, яку суму будете відкладати щомісяця і так далі. Ще один важливий аспект полягає в тому, що необхідно вирішити, чи будете ви працювати обидва, як буде розподілятися сімейні гроші і як плануватися витрати.

4.

СПІЛКУВАННЯ: ви повинні мати можливість відверто і чесно говорити з самого початку відносин. Необхідно, щоб ви відчували себе спокійно і упевнено, кажучи про страхи або поглядах на життя разом зі своїм партнером. Зіткнення інтересів і сварки неминучі, однак, у вас повинна бути впевненість, що ви зможете їх вирішити без криків і осуду. Це ще один аспект поваги: готовність уважно вислухати і зрозуміти чужу точку зору. Завжди будуть моменти, коли ви будете не згодні з чимось, але ви також повинні бути готові іноді залишати все як є.
{LikeAndRead}

5.

ДІТИ: Чи хочете ви мати дітей? Це може стати серйозною проблемою, якщо один з подружжя пристрасно хоче дітей, а другий - ні. Якщо ви вирішите завести дитину - хто залишиться сидіти вдома і доглядати за малюком? Хто буде залишатися на лікарняному? А хто водити на гуртки і заняття? Дитина в сім'ї вимагає великої турботи і праці, тому вам обом доведеться чимось жертвувати. Подумайте, чи кожен з вас готовий до такого?

6.

ДОМАШНІ ТУРБОТИ: Хто буде готувати, прибирати, мити підлоги, пилососити, виносити сміття, мити вікна, прати, доглядати за квітами? Хто буде розбиратися з рахунками? Як ви будете здійснювати покупки? Якщо вся ця ноша або більша її частина лягати на плечі лише одного з подружжя, то розбіжності і сварки неминучі, тому домовтеся про розподіл обов'язків зараз. Це ще одне питання сімейного життя, в якому виявляється повага один до одного.

7.

СВЯТА: Як і з ким ваша родина буде відзначати свята? Цей простий питання може стати каменем спотикання, так як і у нього і у вас є батьки і сім'ї. Важливо знайти розумний компроміс, не ображаючи почуттів один одного.

8.

ДРУЗІ / ХОБІ: Вашим друзям подобається ваш обранець? Якщо є ті, хто ставляться до нього негативно, і їм є що сказати, то, принаймні, вислухайте їх. Дуже важливо зберігати дружні зв'язки незалежно від того, перебуваєте ви в шлюбі чи ні. Не менш важливо також зберегти свої хобі та інтереси. Неможливо сконцентрувати все своє життя на одному єдиному людині. Вам потрібно рости і рухатися далі - також, як і вашому партнерові. Тому намагайтеся жити різнобічної життям, дозволяючи це і вашому майбутньому чоловікові.

9.

СЕКС: Ви повинні були здогадатися, що ми підійдемо до цього пункту. Секс не можна використовувати в якості «зброї». Це задоволення для обох, тому пам'ятайте, що потрібно приділяти час, щоб підтримати інтерес один до одного. Після декількох років спільного життя, секс може стати нудним і одноманітним, тому будьте готові до нових вражень, бажань партнера. Влаштовуйте невеликі свята, робіть йому сюрпризи. Пам'ятайте, що чим більше ви цим займаєтеся, тим більше вам буде цього хотітися.

1.

ЧОЛОВІКАМ: Пам'ятайте, що хороший секс починається задовго до того, як ви дістанетеся до спальні. Тому ваше ставлення до дружини вдень впливає на те, якою буде ваша ніч. Якщо ви заявляли додому пізно ввечері, втомлений і буркотливий, не чекайте феєрверків і пожежі любові. Крім того, якщо вона валиться з ніг від втоми, тому що весь день поралася по дому, і витирала сопливий ніс дитині, її бажання обмежаться на тому, щоб прийняти гарячу ванну і гарненько виспатися. Тому проявіть турботу: самостійно скупайте і укладіть дітей, щоб вона могла хоч трохи відпочити.{/LikeAndRead}