Знаки того, що він хоче одружитися


Багато жінок вже з раннього віку починають мріяти про день свого весілля. Але чоловіків, схоже, такі мрії починають відвідувати набагато пізніше. Якщо чоловік починає замислюватися про шлюб, це говорить про серйозність його відносин з жінкою. Є деякі ознаки, за якими можна зрозуміти, що чоловік готовий одружуватися на своїй подрузі.

Плани на майбутнє

Якщо стосунки тривають досить довго, чоловік може почати обговорювати спільне майбутнє. Говорячи про свої плани, він частіше говорить «ми», а не «я». Він навіть може радитися зі своєю подругою в таких складних питаннях, як сім'я, фінанси і їм подібних. Це явна ознака того, що він думає про шлюб і хоче переконатися, що у вас обох однакові погляди на те, як потрібно вирішувати питання, з якими ви зіткнетеся після шлюбу.

Ви в його житті

Якщо чоловік постійно говорить, що любить вас і хоче своє життя провести разом з вами, це важливий знак, що говорить про те, що він хоче одружитися - і одружитися саме на вас. Він може почати більше часу проводити разом з вами (якщо вже не розпочав), приділяти час того, що ви любите, буде дивувати вас романтичними ночами і різними романтичними подарунками, наприклад, букетами троянд.

Тимчасові рамки

У міру свого дорослішання чоловіки починають подумувати про те, що пора б стати розсудливим і одружитися. Вони згадують, що матері постійно запитують, коли вони вгамуються, підраховують, скільки з їхніх друзів збираються одружитися або вже одружені, або просто починають розповідати, що хочуть осісти і створити сім'ю.

Увага

Іноді чоловіки майже або зовсім не показують свої наміри вступити в шлюб. Ви можете помітити незначні зміни в його поведінці або невеликі натяки, за допомогою яких він бажає показати, що готовий перевести ваші з ним відносини на новий рівень. Якщо це так, і ви дійсно хочете, зрозуміти, чи хоче він одружитися на вас, ви завжди можете запитати його про це. Поставити своєму хлопцеві це питання може бути непросто, тому слід почекати відповідного часу. Крім того, можна просто запитати свого хлопця, чи думав він коли-небудь про шлюб. Це простий спосіб, що дозволяє зламати лід. Замість того, що питати саме про шлюб, ви можете запитати його про майбутнє і поспостерігати за його реакцією. Наприклад, можна запитати, чи хоче він мати дітей.

Теорії / Роздуми

Жінки і фахівці в області відносин можуть цілими днями розмірковувати про те, як буде проявлятися бажання чоловіка одружитися. Але всі чоловіки і всі відносини різні. До тих пір, поки він не стане на коліна з обручкою в руці і не попросить її вийти за нього заміж, жінка не може бути абсолютно впевнена, а чи хоче він одружитися на ній.{/LikeAndRead}