Як бути щасливим у нещасливому шлюбі


Ваше сімейне життя перетворилося на пекло, і кожен прожитий день приносить тільки нові муки. Чужі люди, сплячі в одному ліжку, озлоблені, зранені в битвах воїни або просто не підходять один одному порядні люди ... Ви втомилися. Але ви не одні такі на світі. Приблизно половина всіх шлюбів закінчується розлученням. Що стосується іншої половини, більшість подружжя, що живуть разом, принаймні одного разу за час сімейного життя відвідували думки про розлучення, вбивство або самогубство.

До даного моменту ви, напевно, вже розглядали варіант з розлученням, але вирішили залишитися в шлюбі. Тим краще для вас! Нові дослідження показали, що в більшості нещасливих сімей подружжя, що залишилися разом, знаходять спосіб змінити своє спільне життя і п'ять років по тому вже вважають свій шлюб більш щасливим. Насправді задоволеність життям у розлучених людей не вище, ніж у нещасних пар, які продовжують жити в шлюбі.

Якщо в шлюбі від ваших почуттів не залишилося нічого, крім гіркоти, ймовірно, прийшов час змінити своє ставлення до деяких речей. Намагаючись змінити свою другу половинку, ви ніколи нічого не доб'єтеся. Ваші щирі багаторазові спроби перемінити щось у відносинах, ймовірно, залишили лише почуття розчарування і безнадії. Зараз настав час починати бачити проблиски надії в мороці зневіри і заново вчитися радіти життю. Перш ніж читати далі, подумайте, чи остаточно ваше рішення залишитися в шлюбі. Зважте всі «за» і «проти» (якщо ви піддаєтеся насильству з боку чоловіка, обов'язково йдіть). Якщо ви вирішили, що у вас достатньо підстав, щоб залишитися, то читайте далі.

1.


Перший крок, який вам належить зробити на шляху наповнення радістю вашої самотньої душі, буде, ймовірно, найважчим. Але пробувати треба. Не варто чекати, що все вийде відразу. Просто зніміть з себе ярмо, яке тягнули на собі у нескінченності днів, доводячи себе до знемоги. Нічого страшного, якщо зараз все не так, як вам того хотілося б. Просто зробіть невелику перепочинок і вдихніть на повні груди.

2.


Перестаньте чекати багато чого від вашої другої половини, ваших відносин і, можливо, від себе. Якщо реальність не відповідає вашим очікуванням, значить проблема, дійсно, існує. Ви намагалися вирішити її, намагаючись змінити реальність. Результат міг би бути відчутніше, якби ви спробували знизити ваші очікування. Хіба це справедливо? Ви заслуговуєте більшого? Так. Але продовжуючи битися головою об що встала між вами стіну, намагаючись довести несправедливість існуючого положення, ви не просунетеся ні на йоту.

3.

Усвідомте собі, що шлюб - це палиця з двома кінцями. Подружжя може бути прекрасним в багатьох відносинах, але іноді з'являється відчуття, що воно - найважча і болісна сторона нашого життя. Сімейне щастя часто буває циклічним. Багато людей не можуть зрозуміти, що відчуття найнижчою задоволеності сімейним життям іноді може тривати дуже довго. Коли ви опинитеся у владі відчаю, згадайте, що непостійність - головна властивість життя. Навіть один день здатний все докорінно змінити.

4.

Знайдіть власні джерела радості, які анітрохи не залежать від вашої другої половини і не стосуються її. Дивіться улюблені фільми, знайдіть собі нове захоплення, спите довше, гуляйте, читайте хороші книги, малюйте, перебирайте вміст шаф, навчитеся танцювати свінг, займайтеся спортом, грайте у відеоігри, вчіться готувати що-небудь нове, грайте в спортивні ігри, навчитеся в'язати, шукайте нових друзів, більше грайте зі своїми дітьми, насолоджуйтеся гарячими ваннами, милуйтеся заходом. Ви станете самі розпоряджатися тим, що приносить вам радість, і завжди зможете керувати своїм щастям.
{LikeAndRead}

5.

Живіть так, ніби ви не пов'язані узами шлюбу. Хоча всього, звичайно, має бути межа. Якщо ви будете обманювати свого чоловіка або витратите всі ваші пенсійні заощадження на покупку машини своєї мрії, це, ймовірно, покладе кінець вашого сімейного життя. Роблячи день у день якісь маленькі кроки, ви почнете відчувати, як міцніє ваша впевненість в собі, як відроджуються ваш розум і ваша душа. У чому ви повели б себе по-іншому, якби раптом опинилися в розлученні? Почніть змінювати своє життя зараз. Направте сили, які звільняться, коли ви скинете з себе ці пута, на те, щоб зробити щось для себе. Любіть себе тією любов'ю, яку ви все ще чекаєте з боку вашого чоловіка. Може бути, спостерігаючи за вами, він навіть зможе щось зрозуміти.

6.

Намагайтеся бачити хороше у вашому дружині і розповідайте йому про те, що ви бачите. Ви будете робити це не заради нього, а заради себе. Ви можете жити в світі щастя і світла або ж у світі прикрості і темряви. Обидва світу існують навколо вас одночасно. У якому з них жити - вирішувати вам самим. Слабо при цьому залишиться з вами, але ви, принаймні, можете відчути, що поруч з ним існує і хороше. Зосередьтеся на тому, що приносить вам радість і заспокоєння. Можливо, прийде час, коли воно переважить чашу вагів.

7.

Будуйте своє щастя в тому будинку, де ви живете. Досить чекати, коли життя почне змінюватися на краще, придумайте, як прикрасити її самому. Впустіть у неї трохи світла і свіжого повітря. Позбавтеся від бруду і мороку. Насолоджуйтеся тим, що просто живете. Життя прекрасне. Перед вами розляглося нескінченне море можливостей.
{/LikeAndRead}