Як відновити відносини з вашим чоловіком або дружиною


Ніколи не пізно відновити відносини з вашим чоловіком або дружиною. Більшість сімейних пар скажуть вам, що їм стає все важче бувати удвох і приділяти час один одному з появою на світ кожної нової дитини в їх сім'ї. Навіть ті деякі пари, яким вдається побути якийсь час наодинці, відчувають брак часу, щоб приділити його один одному.

1.


Відновити відносини з вашим чоловіком або дружиною просто. Просто зробіть це. Як тільки ви вирішите це зробити, сплануйте щось особливе. Відновлення відносин з вашим чоловіком або дружиною не повинно коштувати грошей. Ви можете зателефонувати бабусі і дідуся і дізнатися, чи зможуть ваші діти переночувати у них. Як тільки діти пішли можна почати приводити свій план в дію.

2.


Ви можете приготувати тихий вечеря на двох (приготуйте улюблене блюдо вашого чоловіка або дружини). Зробити це романтичним з великою кількістю ароматичних свічок, з гарною скатертиною, тканинними серветками і красиво оформленими стравами. Необов'язково приукрашать стіл, якщо у вас немає подібної скатертини і серветок. Піца і паперові серветки також можуть бути романтичними, якщо це перший ваш вечір удвох з моменту народження малюка. Ви також можете взяти напрокат фільм.

3.

Якщо ви вирішили кудись піти, ви можете дотримуватися звичайного маршруту: кіно і вечерю. Обов'язково виберіть фільм, який вам обом сподобається, щоб настрій після фільму не було зіпсованим. Знову переконайтеся, що ваші друзі або член сім'ї, яким ви довіряєте, доглядають за вашими дітьми і у них все в порядку.

4.

Ви можете спланувати хороший пікнік на двох. Знайдіть порожню галявину, куди ви можете піти, навіть якщо стемніє (парк буде працювати, якщо ви хочете піти в парк, до вечора). Після заходу сонця і сходу зірок, ляжте на ковдру і дивіться на зірки. Поговоріть про ваші плани на майбутнє. Поділіться вашими новими мріями і надіями. Це ваша ніч, немає дітей, тільки ви вдвох.
{LikeAndRead}

5.

Кожен, хто знає мене, знає, що я люблю музику і танці. Для будь-якого вищезгаданого події ви можете запланувати трохи потанцювати. Якщо ви вирішили провести вечір вдома і готувати, розсуньте меблі навколо, щоб звільнити місце для танців. Слухати тиху музику і обіймати коханої людини. Ви не повинні бути великим танцюристом, щоб рухатися під музику в обіймах коханої людини. Якщо ви йдете на вечерю і в кіно, то включіть музику і потанцюйте, коли повернетеся додому. Якщо ви вийдете на природу, візьміть з собою радіо. Слухайте музику і танцюйте на природі. Ніхто не побачить.

6.

Після танців, пересуньте меблі на звичні місця. Якщо ви були ініціатором цього побачення, зробіть вашої другій половині масаж. Починаючи з ніг, по всьому тілу, до голови (жінки дійсно люблять це). Якщо це призведе до глибокого і спокійного сну, завжди є наступний тиждень. Не дивуйтеся, якщо це призведе до чогось ще ...

7.

Вам не потрібні квіти і цукерки, щоб висловити свою любов. Використовуйте ці гроші (які б ви витратили на квіти і цукерки), щоб зробити щось разом. Якщо ви, все-таки, хочете піднести квіти і цукерки, переконайтеся, що ваша кохана людина, для якого ви їх купуєте, хоче саме квіти і цукерки. Може бути, він хотів би замість цього з'їсти стейк. А вона воліла б вечеря в італійському ресторані.{/LikeAndRead}