Як вийти заміж після сорока років


Знайти супутника життя, коли вам за сорок - не така проста задача. Скористайтеся нашими порадами і насолоджуйтеся щастям в особистому житті.

1.


Чи не знижуйте свої вимоги, плюньте на правила. «Не можна зустрічатися з колегами по роботі»: якщо ви працюєте повний робочий день, то ви більшу частину життя проводите на службі - чому б не поєднати приємне з корисним? «Не треба зустрічатися з друзями - це руйнує дружні відносини в цілої компанії» - практика показує, що компанія і так руйнується, коли у когось утворюється пара на стороні, тому, може, варто придивитися уважніше до старих приятелям?

2.


Знайдіть собі хобі чи захоплення, яке можна розділяти з кимось: велосипедні прогулянки, волейбол, спостереження за птахами. Не пропускайте заходи типу конференцій, турнірів і клубних зборів.

3.

Досить доводити свою незалежність. Просіть про допомогу і приймайте її без почуття сорому чи збентеження.

4.

Не намагайтеся бути правою скрізь і у всьому. Розслабтеся і отримайте задоволення від життя.
{LikeAndRead}

5.

Визначте, які якості в людині для вас дійсно важливі. Може бути, причина вашого самотності в тому, що ви обирали не те, що вам дійсно було потрібно. Що є найважливішим: мізки, чесність, чесність, харизма або гарна зачіска?

6.

Заведіть певний розпорядок: відвідуйте одну і ту ж кав'ярню, спортзал і розмовляйте з людьми, які ходять туди з тією ж регулярністю, що й ви. Поступово ви придбаєте нових знайомих.

7.

Попросіть своїх одружених друзів або товаришів по службі звести з ким-небудь. Правило номер один: погоджуйтеся зустрітися тільки один раз - найкращого запропонують першим, далі піде тільки по похилій.{/LikeAndRead}