Поради, як змусити чоловіка просити вашої руки


Ви закохані і хочете вийти заміж за чоловіка своєї мрії. Є тільки одна невелика проблема. Він ще не зробив вам пропозицію. Якщо ви хочете, щоб ваш хлопець попросив вийти за нього заміж, то повинні переконатися, що він до цього готовий, що ваші очікування не завищені і що ви обговорили всі основні теми, такі як діти і перспективи кар'єри. Багато жінок спеціально роблять натяки своїм чоловікам, щоб підштовхнути їх до питання заміжжя, і деякі такі натяки безумовно можуть прискорити розвиток подій.

Обговоріть шлюб

Якщо ви хочете вийти заміж за цю людину, то повинні самі торкнутися цієї теми. Поговоріть про весіллях своїх та її батьків. Деяким чоловікам, чиї батьки свого часу розлучилися, складно зважитися на вступ у шлюб. У цьому випадку може допомогти попередня розмова. Обговоріть основні теми, про які говорять всі пари перед весіллям. Наприклад, ви можете запитати його, скільки б він хотів мати дітей, які цілі на роботі він перед собою ставить і яким він бачить себе через десять років. Переконайтеся, що ваші цілі близькі один до одного. Якщо він буде знати, що ви хочете мати п'ятьох дітей, а він сам не хоче ні одного, то поява у нього думок про шлюб малоймовірно. Не брешіть про свої цілі і бажаннях, оскільки результатом такої брехні може стати вкрай нещасний шлюб.

Веселіться разом

Нагадайте йому, чому ви разом. Багато пар опиняються в пастці рутини і потребують струсу. Приготуйте для нього романтичну вечерю, запаліть свічки, робіть разом те, що ви робили, коли тільки почали зустрічатися, просто весело проводите час удвох. Робіть те, що він любить. Якщо він любить проводити суботні вечори за переглядом футбольних матчів, подивіться їх разом з ним. Може бути, вам це сподобається, і тоді він побачить, що ви любите те ж, що і він сам.

Друзі

Нехай один з ваших друзів натякне йому. Наприклад, він або вона може сказати щось подібне: «Ви, хлопці, чудово виглядаєте разом. Напевно, вам вже пора одружитися, як ви думаєте? »Подивіться, що він відповість. Сподіваюся, що він не захлинеться своїм пивом. Якщо ви разом вже якийсь час, його друзі теж напевно будуть питати про шлюб. Спостерігайте за тим, що він буде відповідати.

Обручки

Якщо ви вже говорили про шлюб, то покажіть йому сподобалися обручки і переконайтеся, що він знає ваш розмір. Він не зможе купити кілець, якщо у нього не буде необхідної інформації. Якщо у вашого хлопця невелика зарплата і немає ніяких заощаджень, то чи не показуйте йому обурливо дорогі кільця. Він буде занадто збентежений, щоб хоча б просто зуміти подумати про пропозицію. Покажіть йому кільця з відповідною для нього ціною.

Не влаштовуйте дрібних сварок, особливо стосуються заручин. Не треба надто сильно його пиляти або тиснути на нього - так ви можете відштовхнути його.

Удачи!{/LikeAndRead}