Що робити з ледачою дружиною


Рідко хто з чоловіків, що збираються одружитися, замислюється про те, що йому може дістатися лінива дружина. Однак, якщо чоловік після весілля виявляє, що його дружина не збирається займатися роботою по будинку, ще не все втрачено. За допомогою співпереживання, обговорення і простягнутої руки допомоги будь-який чоловік може перетворити ледачу дружину в дружину своєї мрії. Щоб дізнатися більше, читайте далі.

1.


Поговоріть зі своєю дружиною і озвучте свою заклопотаність. Якщо Ви будете продовжувати вважати її ледачою, нічого при цьому їй самій не кажучи, Ви дуже скоро виявите, що починаєте на неї ображатися. Замість того, щоб називати свою дружину ледачою, просто скажіть їй, що потрібно зробити по будинку деякі справи, і що Ви готові їй у цьому допомагати.

2.


Допоможіть дружині в роботі по дому. Якщо Ваша дружина побачить, що Ви зайняті корисною роботою, це дасть їй стимул прокинутися і припинити лінуватися. Багато жінок проти того, що все доводилося робити їм одним. Так що візьміть частину тягаря на себе і покажіть своїй дружині, що вона не самотня.

3.

Купуйте своїй дружині побутову техніку, яка полегшить її життя. Дайте їй що-небудь нове, і робити звичні справи їй стане веселіше. Якщо у Вас немає посудомийної машини, подумайте про її покупку. Поки завантажена в машину посуд буде митися, дружина зможе побути ледачою - адже робота все одно робиться.
{/LikeAndRead}