Що робити з хлопцем, який не хоче одружуватися


Ви дуже сильно закохані в ідеального чоловіка, і у вашому серці немає ні найменших сумнівів, що він - споріднена вам душа. Він доповнює вас як ніхто інший, а стати його законною дружиною - це честь і шана для вас. Єдина проблема в тому, що при найменшому згадуванні про шлюб в його очах з'являються попереджувальні знаки, а мова його тіла ясно показує, що він хоче втекти від вас, як від чуми. Якщо все це вам дуже добре знайоме, читайте далі.

1.


Час

Давайте почнемо з двох питань.

Як довго ви разом? Скільки часу ви провели один з одним? Час може грати величезну роль у тому, чому чоловік вашої мрії так поводиться. Можливо, ваші стосунки тривають всього кілька місяців, і він поки не впевнений, що хоче законних відносин, так само сильно, як і ви. Давайте подивимося правді в очі: всі відносини різні. Можливо, ви зустрічаєтеся всього один рік, живете в різних будинках і маєте можливість проводити разом тільки суботи. Але, звичайно, якщо ви живете разом вже цілий рік, то ситуація буде зовсім іншою. Тому подумайте спочатку, скільки часу ви провели разом і що ви зробили за цей час як пара.

3.


Згода

Може все гаразд, але він все одно не хоче одружуватися. Може бути, для вашого чоловіка поточний стан справ досить зручно, і він не хоче нічого міняти. Незалежно від того, що ви думаєте з приводу шлюбу. Пора заглянути всередину себе і задати собі питання: «Наскільки важливий для мене шлюб?» Якщо шлюб важливий для вас, ви повинні вирішити, чи готові ви погодитися з тим, що може дати вам ваш чоловік. Наскільки добре ви будете себе почувати, якщо збережеться поточний стан справ. Якщо ваш чоловік дійсно настільки розумний, то чому не хоче чесно оформити ваші відносини. Тільки ви можете визначити цінність ваших відносин, але якщо ви не бажаєте змиритися з наявною ситуацією, то вам потрібно знайти того, хто дійсно зможе зробити ваше життя повній.

3.

Поговоріть

Завжди і скрізь основним радою, який дадуть жінці, яка бажає, щоб її чоловік зробив їй пропозицію, буде не говорити з ним про це. Нібито ви нічого не зможете змінити, якщо будете обговорювати цю тему і почнете доводити його своїм бажанням вийти заміж. Плюньте на такі поради - ми з вами не дурні жінки з любовних романів, які відмовляються зробити перший крок, поки перед ними не постане принц на білому коні. Якщо поточна ситуація вас турбує, якщо ви хочете вийти заміж, просто поговоріть з ним. Тому що якщо ви не можете чесно і відверто обговорювати свої відносини, то навіть і не варто навіть замислюватися про те, щоб вступати в шлюб.{/LikeAndRead}