Що робити, якщо ваш чоловік виявився бісексуалом


Багато дружини часто дізнаються про бісексуальність або тязі до обох статей свого чоловіка, переглядаючи його електронну пошту або історію браузера - якщо, звичайно, їм про це не було відомо з самого початку. Таке відкриття породжує зазвичай цілу гаму емоцій - від відчуття зради до почуття провини. Нижче наведено поради, які рекомендують, як чинити в ситуації, якщо ваш чоловік виявився бісексуалом.

1.


Перш ніж приймати будь-яке рішення, постарайтеся вивчити, що таке бісексуальність і тяга до обох статей. Звичайно ж, після зробленого вами відкриття вкрай нелегко тримати в собі безліч з'явилися питань, однак, вивчення інформації про бісексуальність - відмінний варіант, що дозволяє вам привести відчуття в порядок.

2.


Знайдіть інформацію по темі. Реальні статистичні дані складно знайти, але безумовно можна стверджувати, що бісексуальних чоловік - зовсім не рідкість.

3.

Поговоріть зі своїм чоловіком. Виберіть час, коли ви будете перебувати в спокійному стані, і повідомте йому все, що знаєте, задавши цікавлять вас.

4.

Зверніться до фахівця. Психологи і психіатри можуть допомогти вам розібратися у своїх почуттях.
{LikeAndRead}

5.

Приєднайтесь до групи підтримки. В інтернеті є цілий ряд груп, які об'єднують дружин бісексуалів. Будьте в суспільстві людей, що потрапили в таку ж ситуацію, вчіться на їх досвіді, задавайте питання, уважно слухайте поради.

6.

Якийсь час уникайте прийняття остаточних рішень про ваші подальші відносини. Зрештою, ви можете прийти до висновку, що не хочете нічого міняти в шлюбі - і це абсолютно нормально. Або ж ви вирішите, що якийсь час вам необхідно побути одній. З часом ваші почуття цілком можуть змінитися.
{/LikeAndRead}