Що не вийти заміж за недоумка

На словах легко відрізнити недоумка від принца на білому коні, але на ділі, до нещастя, все виявляється з точністю до навпаки. Тільки з досвідом приходить вміння вибирати відповідного партнера і здатність розгледіти у начебто гідного кандидата повного недоумка. Якщо ви не будете витати в хмарах і дивитися на все через рожеві окуляри, то неодмінно роздивіться справжнє обличчя свого потенційного чоловіка.

Як відновити втрачену довіру

Віддане довіру, можливо, саме руйнівну з усього, що може завдавати шкоди відносинам. Довіра лежить в основі зв'язку двох людей. Якщо довіра порушено вами або вашим партнером, весь союз може дати тріщину. Однак це не означає, що відносини не можна відновити. Якщо ви хочете докладати зусилля для відновлення вашого союзу, незважаючи на те, що на це може піти багато часу, то ви можете почати знову відроджувати втрачену довіру.

Як відновити зруйновані стосунки

Якщо ви на межі розставання або ж це вже відбулося, ви можете спробувати відновити ваші відносини. Абсолютною гарантії успіху немає, тому що багато залежить від почуттів іншої людини до вас. Почуття мають величезне значення, адже іноді людина просто «перегорає» і не залишається навіть натяку на прихильність.

Як відшити залицяльника

Не всім подобається, коли незнайомець починає чинити людині знаки уваги, і багато дівчат замислюються, як би акуратно відмовити людині, якщо він їх не приваблює. Якщо той, кому ви симпатичні, не ваш типаж, скористайтеся нашими порадами, як відшити його, чи не нагрубив.

1.

Усім подобається, коли їм говорять компліменти з приводу їх зовнішності, тому якщо незнайомець робить вам комплімент, немає нічого поганого в тому, що ви посміхнетеся і подякуйте його.

Як визначити потенційно небезпечні відносини

Мистецтво позитивних відносин - це те, що часто упускається з виду. Ми часто сприймаємо, як належне, важливість відносин в нашому повсякденному житті - доти, поки не відбудеться щось трагічне. Дійсно абсурдно думати, ніби позитивні стосунки просто падають до нас з неба. Вони будуються і розвиваються.