Як бути привабливою


Які жіночі якості приваблюють чоловіків? Ти можеш виглядати досить привабливо, щоб звернути на себе його увагу, але зазвичай цього не достатньо, щоб прив'язати його до себе на довгі роки.

Якщо ти знаходишся в пошуку серйозних стосунків, будь чесною перед собою і дозволь чоловікові зрозуміти, яка ти насправді. Головне, не забувай одягатися привабливо і використовувати парфум, щоб привернути його увагу.

Що необхідно:
светр кашеміру
шовковий шарф
духи

1.


Не забувай, що у тебе тільки один шанс при першій зустрічі справити хороше враження. Зустрічають по одягу.

2.


Покажі йому своє справжнє обличчя, не треба бути тим, ким ти не є, заради його уваги. Та й це не чесно по відношенню до себе самої. Не бійся, якщо ваші думки розходяться при обговоренні будь-яких тем. Розумний чоловік оцінить більше сильну жінку з власною думкою, ніж ту, яка намагається підлаштовуватися під нього.

3.

Давай йому приводи частіше про тебе думати. Використовуй стійкий аромат парфуму, який залишиться в його пам'яті і буде асоціюватися з тобою. Також не забувай про одяг з м'яких тканин, які йому буде хотітися помацати. Найголовніше - не забувай про усмішку, яка обов'язково зведе його з розуму.

4.

Возбуждай його почуття своїм чуттєвим голосом, ароматом, зовнішнім виглядом і чарівністю.
{LikeAndRead}

5.

Фліртуй з ним, використовуючи мову жестів.

6.

Старайся приділяти йому максимум своєї уваги, показуючи, що він - найважливіше, що є в твоєму житті. Будь уважна до всього, що він говорить, не забуваючи поважати його думку.

7.

Убеді його, що ти особлива, використовуючи свою привабливість, інтелігентність, індивідуальність. Будь природна.

8.

Оставь щось недомовленим, щоб розбудити його фантазію. Не будь нудною і не розповідай йому все і відразу. Легка таємничість обов'язково приверне його увагу до твоєї персони.{/LikeAndRead}