Як вийти заміж за багатого чоловіка


Чи мріяли ви про те, щоб вийти заміж за багатого людини, який буде балувати і оберігати вас? Щоб знайти свій шлях до багатства, не обов'язкова ні молодість, ні краса. Багатого чоловіка знайти нескладно. Складніше може виявитися навчитися його терпіти.

1.


СТАВЛЕННЯ

Перш ніж починати хоча б мріяти про багатий заміжжі, переконайтеся, що у вас правильне ставлення до себе і до відносин, які ви хочете створити. Якщо вашої кінцевою метою є справжнє кохання, то ви з більшою ймовірністю зустрінете його в продуктовому магазині, ніж після вивчення банківських виписок різних чоловіків. Якщо ви шукайте фінансової безпеки, то мільйони, звичайно, будуть найважливішим фактором. І нехай ми нерідко потрапляємо під вплив романтичного міфу про те, що гроші і справжня любов приходять разом, в реальності такі випадку рідкісні. Насправді, якщо ви виходите заміж через гроші, то вам потрібно бути готовою до компромісу в плані сумісності з цією людиною.

Плутайтеся. Пошуки багатої людини і спроба переконати його в тому, що він у вас ПОТРЕБУЄ - це добре спланована і зрежисована операція. Часу для непередбачених обставин і маленькою кімнатки для хвилюючих пояснень не буде. Не важливо, як ви виглядаєте або що думаєте про себе - ви повинні переконати себе у власній цінності і навчитися миттєво пригнічувати відчуття невпевненості. Коли ви будете в цьому переконані, ваша впевненість буде переконувати інших.

1.


Ніколи не сперечайтеся з компліментами. Коли чоловік говорить вам, що ви красива, сексуальна чи приваблива, ніколи не відповідайте, що це не так. На такий комплімент не може бути відповіді гірше, ніж: «Ні, я не така. Я жирна ». Позбавтеся від цієї згубної звички до того, як він вирішить, що ви маєте рацію. Улесливі слова, незалежно від того, хто їх вимовляє, ви завжди повинні приймати з висловленням подяки, а потім забувати про них. Коли він з посмішкою скаже вам, що думає, що ви прекрасні, посміхніться і просто скажіть: «Спасибі».

2.

Не будьте ревнивої. Важливо, щоб він вважав, що ви потрібні йому сильніше, ніж він вам. Прояв ревнощів демонструє в точності протилежне: ви боїтеся того, що вас легко можуть замінити на іншу. Недостатньо просто приховувати свої ревнощі. Зрозумійте, що ловелас ніколи не буде щасливий, якщо стане обмежувати себе однією жінкою, незалежно від того, наскільки вона хороша. Якщо його поведінка викликає в вас негативні почуття, не намагайтеся з ним боротися. Переходьте до наступного багатієві. Їх багато.

3.

Ніколи не кажіть «я люблю тебе» першою. Якщо ви використовуєте всю свою магію, він буде сходити з розуму, очікуючи, коли ви, нарешті, скажете про те, що любите його. Не робіть цього. Якщо скажіть «я люблю тебе» занадто рано, він може злякатися лягають на нього зобов'язань. Це може вбити зароджуються стосунки. Ваше мовчання, навпаки, зловить його у вакуум пристрасті.

2.

Почніть з малого

Ви, можливо, мрієте про щось велике, але більшості дам належить виконати довгий шлях з нижчої ліги. Навряд чи серед ваших знайомих багато мільярдерів. Зате ви напевно знаєте чоловіків, чия професійна та фінансова ситуація набагато краще, ніж у вас. Ці люди, швидше за все, спілкуються з ще більш багатими людьми. Щоб мати можливість використовувати свою магію на чоловікові своєї мрії, вам, ймовірно, потрібно буде якийсь час провести в суспільстві людей, що прагнуть стати ним.

Це не означає, що ви повинні вступати в емоційну або сексуальний зв'язок з чоловіками, яких розглядаєте лише як сходинки на сходах, що ведуть до заміжжя за багачем. Насправді сексуальна розбещеність може стати причиною, через яку зваляться всі ваші плани. Щоб потрапити в оточення багатих холостяків, яких ви й шукайте, досить просто приємно спілкуватися і вміти показати свої привабливі ручки. Витратьте кілька місяців на виконання своїх професійних обов'язків при успішному кар'єрист, і ви побачите, що вже через невеликий час він представить вас всім важливим на його погляд людям.

3.

МЕРЕЖА

Поки ви будете тертися близько начальства, ніколи не забувайте, що ви вийшли на полювання. Ваше спілкування з іншими людьми, чоловіками і жінками, переслідує відразу кілька цілей. Чим частіше вас будуть бачити багаті люди, і чим більше ви будете з ними спілкуватися, тим тісніше ви будете входити в їх коло. Приємне спілкування стане запорукою того, що вас будуть сприймати як особистість і що у вас є вага в цьому середовищі, незалежно від того, з ким ви зустрічаєтеся. Серед інших переваг: інформація і що зустрічаються потенційні варіанти.

Якщо під час спілкування із заможними незнайомцями ви соромитеся і невпевнено себе почуваєте, нагадуйте собі про те, що основною причиною, по якій ви все це робите, є бажання зустріти багатого чоловіка, за якого ви вийдете заміж. Не потрібно поводитися зухвало або занадто сильно старатися привернути до себе увагу. Ведіть себе спокійно і доброзичливо.

4.

Рухатися вгору

Якщо ви знайшли чоловіка своєї мрії або того, хто може стати наступною сходинкою на вашій сходах, прийшов час зробити крок вгору. Перш за все, вам потрібно переконатися, що ви дійсно зустрілися з непідробним інтересом з боку потенційного нареченого, а не просто стали об'єктом безладної похоті якогось бабія. Він не обов'язково повинен визнаватися вам у коханні або давати які-небудь обіцянки. Однак ви повинні поспостерігати за ним і за його ставленням до жінок протягом достатнього часу, щоб бути впевненою в тому, що його наміри не швидкоплинні. Якщо вам здається, що вас просто намагаються спокусити, не потрібно йти вперед. Пам'ятайте, що це ви спокусник.

За умови, що ви не вступили в емоційну або фізичну зв'язок з чоловіком, якого повинні залишити позаду, розрив з ним не повинен бути занадто важкий. На ранніх стадіях мисливства ви не повинні жити з чоловіками, з якими зустрічаєтеся. Закінчувати відносини потрібно мирно: поясніть, що ви дуже добре провели час разом, і вважаєте, що він прекрасна людина. Скажіть йому, що причина розриву в вас, а не в ньому. Це буде правдою.
{LikeAndRead}

5.

Заповнити вакуум

У міру того, як ви будете все вище підніматися сходами знайомств, своїх потенційних партнерів ви будете вибирати з усе більшою увагою і обережністю. Щоб вийти заміж за багатого людини, вам спочатку потрібно буде продемонструвати свою користь для його життя. З цієї причини вам потрібно вибирати чоловіків, у житті яких є вакуум, який ви могли б заповнити.

Цей крок вимагає, щоб ви розглядали багатія як звичайного має недоліки людини. Незалежно від того, як багато у нього грошей, він не вище тих емоційних слабкостей, з якими бореться кожен з нас. Може бути, у нього є комплекс мученика або глибоке бажання бути героєм. Може бути, він жадає жіночого схвалення або невпевнено відчуває себе на робочому місці. Визначте його вакуум, чим би він не був, і подумайте, чи можете ви заповнити цей вакуум. Якщо у вас немає того, що могло б його звабити, краще знати це заздалегідь, поки ви не витратили даремно місяці і роки свого життя.

Якщо вважаєте, що можете заповнити його порожнечу, зробіть це.

6.

Гаряча і холодна

Ви не повинні все своє життя присвячувати тому, щоб наповнити його життя емоціями. Справді, занадто сильна прихильність дуже швидко може стати причиною проблем. Замість цього, стримайте свої таланти і великодушність і іноді остуджують його нагадуванням, що ви не його власність і не щось само собою зрозуміле в його житті. Коли ви задовольните його потреба в любові, то не забудьте і проявити свою холодну (НЕ безсердечну) сторону. Чи не пояснюйте, чому ви стали холодною. І навіть не визнавайте цього. Нехай болючий емоційний вакуум переконає його, що життя без вас не повноцінна.

7.

БУДЬТЕ ГОТОВІ ДО подарунками

Якщо багата людина демонструє свою любов за допомогою подарунків, це насправді не так вже багато значить. Важливо, щоб він знав, що ви очікуєте дуже доброго поводження з собою. Ви повинні зуміти приборкати свої емоції навіть у той момент, коли він подарує вам ваш перший діамант. Будьте ввічливі. Будьте вдячні. Скажіть, що це дуже мило, але не показуйте, що обмерли від захоплення. Винагородіть його старання, але і залиште можливість для більшого - зробіть виклик, який розквітне в прекрасну звичку балувати вас.

8.

ХОЧЕТЕ, ЩОБ ВСЕ МОЛОКО БУЛО ВАШИМ? КУПИТЕ КОРОВУ.

Ніщо не може зрівнятися з ясністю. Якщо він хоче, щоб ви були повністю його, йому потрібно буде взяти на себе певні зобов'язання. Якщо у нього складеться враження, що для вас він єдиний чоловік у всьому світі, то обручки вам доведеться чекати дуже довго.

Ви не зобов'язані і не повинні відкрито фліртувати з іншими чоловіками. Ні за яких умов ви не повинні фліртувати з іншими чоловіками в компанії людей його рівня. Насправді, ви взагалі не повинні фліртувати. Простого згадки іншого чоловіка вже достатньо, щоб викликати власницьку реакцію.

Давайте з'ясуємо ситуацію. Чи не дражніть його іншими чоловіками. Не погрожуйте. Не кажіть, що вважаєте привабливим когось іншого. Все, що вам потрібно робити - дуже тонко дати зрозуміти своєму багатієві, що ви відзначили для себе іншого чоловіка. Не кажіть нічого відкрито, якщо Ви не хочете викликати сварку або розрив відносин. Ваше завдання - невинно нагадати йому, що у всесвіті є й інші чоловіки. Його невпевненість живитиме вогонь його ревнощів.

9.

НЕ очікувати занадто багато

Вийти заміж за багатого людини не важко. Однак життя з ним може виявитися серйозним випробуванням. Як і всі ми, багаті люди мають недоліки і можуть вести се6я не кращим чином. Різниця тільки в тому, що, будучи дружиною заможної людини, під час конфліктів ви опиняєтеся в невигідному становищі. Поки ви займалися соблазнением свого багатія, його багатство побудувало навколо вас золоту клітку. Через його фінансової влади над вами, вам буде складно впливати на його поведінку або розлучитися з ним.

Якщо ви шукайте справжньої любові, романтики та емоційної насиченості, то, женучись за багатим чоловіком, не знайдете нічого, крім страждань. Якщо в людині вас цікавить лише його здатність матеріально вас забезпечити, то не дивуйтеся, якщо нічого іншого ви і не побачите.{/LikeAndRead}