Як вийти заміж за заможного чоловіка


Любов і взаємна повага все ще утримують пальму першості в списку причин, по яких люди укладають шлюби, проте, для багатьох багатство майбутнього чоловіка грає вирішальну роль. У цьому немає нічого дивного, адже всім нам хочеться фінансової стабільності та благополуччя. Не так важливо, які цілі ви переслідуєте, прагнучи вийти заміж за багатого, важливо, що вам знадобитися ретельно продуманий план.

1.


Уважно вивчіть списки заможних чоловіків, які теоретично можуть надаватися у вашій місцевості. Наприклад, журнал «Форбс» публікує щорічний список найзаможніших людей світу - чому б не пошукати щось подібне і в вашому середовищі існування.

2.


Постарайтеся стати частиною будь-яких соціальних груп, в яких мешкає той тип чоловіка, який вас цікавить. Не варто сподіватися зустріти багатія на конкурсі «сантехнік року».

3.

Відвідуйте всі заходи, на які тільки зможете потрапити, де можна підчепити заможного чоловіка: благодійні вечори, яхт-клуби, дегустації вина та виставки дорогих автомобілів. Намагайтеся охопити якомога більше місць і подій.

4.

Відвідуйте дорогі ресторани і клуби. Сходіть туди одна або з подругою, але не варто брати з собою компанію приятелів-чоловіків.
{LikeAndRead}

5.

Одягайтеся карколомно, не забуваючи про взуття і аксесуари! Якщо ви вийшли на полювання, то повинні бути у всеозброєнні.

6.

Переберіть всю рідню, друзів і навіть колег по роботі, може бути, в їх оточенні є багатий холостяк?

7.

Звертайте увагу на кільця на руках чоловіків, а також сліди від них. Не витрачайте час на одружених: після розлучення він залишиться не так вже й багатий.

8.

Якщо вам пощастило зав'язати стосунки з потенційним нареченим, то делікатно але ясно проясніть свої наміри вийти коли-небудь заміж: немає нічого гірше, ніж витрачати час на переконаного холостяка.{/LikeAndRead}