Як завести стосунки з дівчиною


Отже, ви побачили дівчину своєї мрії. У ній втілено все, про що ви тільки могли мріяти, і навіть більше. Але ... ви не знаєте, як до неї підійти. Або навіть, як дати їй зрозуміти, що ви існуєте. Не переживайте. Читайте наші поради - і ви зрозумієте, як сподобатися дівчині вашої мрії.

1.


Будьте впевнені в собі. Жінкам подобаються чоловіки, які впевнені в собі і в своїх можливостях. Мало хто хоче зустрічатися з закомплексованим хлопцем. Якщо вам не вистачає впевненості, зображайте її, поки не ввійдете в роль.

2.Зробіть перший крок. Жінка зазвичай очікує, що чоловік, зацікавившись в ній, підійде до неї сам. Якщо вам сподобалася дівчина, прямуйте до неї, представляйтеся і заводите з нею розмову.

3.


Задавайте дівчині запитання про неї самої. Люди, як правило, люблять говорити про себе. Якщо ви надасте вашої нової знайомої можливість розповісти про себе, вона відчує, що ви щиро в ній зацікавлені.

4.

Регулярно телефонуйте дівчині. Якщо ви тільки що познайомилися з нею, краще не занадто відкладати перший дзвінок. А коли у вас вже відбувся перший телефонну розмову, починайте телефонувати їй регулярно. Дзвінки показують жінці, що ви захоплені нею і серйозно мають намір доглядати за нею.
{LikeAndRead}

5.

Творчо підійдіть до вибору програми для побачень. У кіно і на вечерю запрошують все. Спробуйте придумати що-небудь ще. Якщо ви обдумаєте побачення, а не будете незмінно вибирати стандартний маршрут, можливо, дівчина зрозуміє, що важлива для вас, що ви цінуєте час, який з нею проводите.

6.


Будьте доступні для своєї дами. Якщо ви вважаєте когось своєю дівчиною, то ваша обраниця повинна знати: у будь-який момент ви зможете опинитися поруч або прийти на допомогу.

7.


Дуже важливе почуття гумору. Не кожен природжений комедіант, але добре, якщо ви здатні пожартувати. Жінки люблять чоловіків, які можу розсмішити їх, і не завжди серйозно ставляться до життя.

8.


Дуже важливо бути чесним. Нікому не потрібен брехун. Правда - ключ до встановлення довіри і зміцненню відносин між вами і дівчиною, за якою доглядаєте.
{/LikeAndRead}