Як завоювати дорослу жінку


Відносини з дорослою жінкою можуть бути дуже захоплюючими, і при цьому ви відчуєте ні з чим не порівнянну віддачу.

Можливо, ви доросла самотній чоловік, який шукає супутницю по життю вашого віку. А може, ви молодий хлопець, але віддаєте перевагу компанію жінки трохи старші за вас і більш досвідченою. І в тому, і в іншому випадку завоювати зрілу жінку буде не просто, але воно того варто, так що вперед. Незважаючи на те, що немає ніякої чарівної формули, щоб спокусити дорослу жінку, є деякі хитрощі, які допоможуть вам досягти успіху.

1.


Будьте впевнені в собі і показуйте цю впевненість. Дорослі жінки не стануть витрачати свій дорогоцінний час на тих, у кого немає такого основного чоловічого якості, як упевненість у собі. Зрілі жінки більш впевнені, ніж їхні молоді суперниці, тому є всі причини стверджувати, що вони і не подивляться в бік чоловіка, який постійно себе критикує.

2.


Залиште всі свої методи знімання будинку. Зріла жінка, швидше за все, чула про багатьох з них і відчує будь-який такий метод за кілометр. З-за всіх цих пікапнрскіх штучок ви будете виглядати беззахисно і нерозумно.

3.

Обдаруйте її увагою. Це подобається жінкам різного віку. Постійно дивіться їй в очі. Заведіть з нею бесіду і уважно слухайте, що вона говорить. Увага, помножене на гарне спілкування, - дуже сильний афродизіак.

4.

Не дивуйтеся, якщо вона буде з вами прямолінійна. У багатьох дорослих жінок не вистачає терпіння на різні ігри. Якщо вона шукає зустрічі на одну ніч, то вона вам прямо про це скаже. З іншого боку, якщо їй хочеться серйозних стосунків, то вона теж про це повідомить. Швидше за все, вона буде очікувати чесності і від вас.
{LikeAndRead}

5.

У сфері інтимної близькості очікуйте сміливості з її боку. Під час сексуального контакту зріла жінка буде вести себе більш розкріпачено і впевнено, ніж молоді дівчата. Вона сама може почати вас спокушати і зайняти лідируючу позицію в сексі. Для деяких чоловіків це може здатися страшним і стати сигналом до припинення відносин, у інших же ще більше підігріє інтерес.

6.

Здійснюйте лицарські вчинки для неї, але не турбуйтеся, якщо вона від них відмовиться. Якщо вам сподобалася якась жінка, вам слід пригостити її випивкою, але вона може і відмовитися. Звичайно, це може означати, що вона не хоче з вами спілкуватися, але це не завжди так. Багато зрілі жінки вже фінансово відбулися і хочуть залишатися матеріально незалежними, а не покладатися на грошову підтримку чоловіки.

7.

Розслабтеся і отримуйте задоволення. У молодості багато жінок гнобили себе обтяжливими відносинами, будували кар'єру і ростили дітей. І тепер їм хочеться насолоджуватися життям, не витрачаючи час на стрес і з'ясування відносин.
{/LikeAndRead}