Як завоювати серце розумного чоловіка


Якщо на вашому шляху зустрівся цікавий розумний чоловік, і ви хочете підкорити його серце, вам безумовно знадобляться мізки. Справа в тому, що для того, щоб справити враження на розумного чоловіка, однієї краси не достатньо. Щоб полонити серце розумника, потрібно догоджати його его, не забуваючи при цьому демонструвати свою красу. Якщо ви зможете довести, що є більше, ніж просто привабливою особою, ваші шанси завоювати вподобаного хлопця значно зростуть.

1.


Залучіть його інтелектуальної бесідою. Середньому хлопцеві вистачить і розмови на повсякденні теми, але розумні чоловіки цінують слова, які змушують задуматися. Обговоріть останні події, з готовністю і ентузіазмом висловлюйте свою думку. Пропонуйте теми для обговорення та проникливо відповідайте на поставлені вам питання. Зіштовхніть його погляди зі своїми (тільки обов'язково добре обгрунтуйте їх), і ви побачите, що він почне домагатися зустрічі з вами, щоб продовжити розмову.

2.


Проявіть інтерес до його інтелектуальних занять. Так ви дасте йому зрозуміти, що його інтелект значущий і привабливий. Наприклад, ви можете попросити в деталях розповісти про його хобі або роботі, можете сходити разом з ним на важливу подію, що має відношення до його роботи. Навіть якщо ви просто запитайте його, що він зараз читає, вже одним цим ви підніміть його інтерес до вас.

3.

Покажіть, як добре ви доповнюєте його. Розумні чоловіки можуть завдавати насолоди бесідою з розумною жінкою, але навряд чи вони хочуть бачити перед собою точну копію самих себе. Не варто всі свої сили кидати на те, щоб здаватися розумною - це може не дуже приємно закінчитися. Дозвольте і йому зазирнути у ваш світ. Познайомте його з деякими своїми цікавими хобі, покажіть, що ви обидва і розумні, і цікаві.

4.

Просто будьте з ним. Зрозумійте, що розумні люди багато часу витрачають на аналіз ситуації. Розумний чоловік оцінить, якщо взаємини не будуть ускладнюватися дитячими іграми. У тому числі це стосується і посилаються йому любовних сигналів. Може бути, буде складно так себе вести, але повірте, що найнадійніший спосіб завоювати розумного чоловіка - просто дати йому зрозуміти, що ви до нього прив'язалися. Але не потрібно просто сидіти і чекати, поки він сам здогадається про ваші почуття. Можливо він і розумний, але ж не екстрасенс ж ...
{/LikeAndRead}