Як визначити, чи гарний він хлопець


Як людина, яка пережила невдалий побачення, любовну драму і проблеми, я вже сміливо можу розповісти вам, чи є істинний прототип хорошого чоловіка, і який він. Подивіться на список необхідних речей і визначитеся, чи задовольняє він вимоги.

Список:
- вміння тверезо оцінювати
- готовність слухати
- вміння спілкуватися

1.


Ніжний. Практично кожній людині потрібні спеціальні умови, щоб він вмів висловити свої почуття: певне місце, час і відповідний настрій. Головна ознака хорошого хлопця - це вміння висловлювати вам свої почуття незалежно від навколишнього середовища або те, що трапляється навколо. Він не повинен бути наполегливим, чіпким і набридливим.

2.


Комунікабельний. Він намагається практично весь свій вільний час присвятити вам і розмов про те, як пройшов день, наскільки сильно скучив. Він говорить тільки правду. Якщо робить помилку, то не соромиться визнавати це. Така поведінка сприяє зміцненню довіри між вами і відсутності скутості.

3.

Повага. Ви - його королева. І щоб не сталося, це не зміниться для нього. Чоловік дозволяє вам виражати свої думки, емоції, уважно слухаючи. Навіть якщо він не згоден з чимось, ніколи не дозволить собі принизити вас або відчути себе дурною, неадекватною.

4.

Уміння давати. Ви - найголовніше, що є в його житті. Йому завжди приємно порадувати вас, незважаючи на свою втому після роботи або вашу зайнятість.
{LikeAndRead}

5.

Веселий. Він знає, як позбавити вас від хвилювання чи просто відволікти від поганих думок. Незважаючи на те, що він не в силах змінити те, що зіпсувало настрій Вам, забавною жартом він постарається все виправити.

6.

Скромний. Він ніколи не буде тиснути на вас, дозволяючи вам бути справжньою, природною і вільною.

7.

Будь відкритою. Дозволяйте вашому чоловікові коригувати вас, тому що ніхто інший не знає вас так, як він. Слухати про свої недоліки не так приємно, як хотілося б, але це вміння і бажання виправляти їх нагоді вам в спільному житті.

8.

Ви гідні. Він чітко розуміє, за що полюбив вас. Знає, що будь-який інший чоловік буде хотіти опинитися на його місці. Ви ж усвідомлюєте точно, чого заслуговуєте, і що саме цей чоловік може Вам дати все.

9.

Мета - сподобатися. Що ти зробила з чоловіком? Він хоче бути з тобою кожну хвилину. Якщо не може бути поруч через роботу, він обов'язково знайде пару хвилин, щоб написати смс-повідомлення, зателефонувати або написати електронного листа. Увечері, щоб заповнити проведене без вас час, він запросить на побачення в ресторан або на прогулянку по нічному місту.

10.

Підтвердження. Він не тільки словами, а й справами доводить, настільки сильно любить вас. Тільки хороший хлопець знає, як зробити вас щасливою.

11.

Він робить вас краще. І, головне, не намагається змінити. Він допоможе вам з роботою або почати новий бізнес. Тільки з ним ви відчуваєте себе справжньою жінкою, яка за кам'яною стіною.

12.

Вміє прощати. Більшість людей роблять помилки, але не всі вміють зізнаватися в цьому, особливо прощати. У ваших стосунках кожен відчуватиме підтримку і прощення, якщо випадково хтось оступиться.

13.

Самовдосконалюється. Він уважно слухає вас, дбайливо ставиться до того, що відчуваєте і спокійно сприймає будь-які зауваження від Вас. Просто тому, що хоче поліпшити ваші відносини.

Любов не ідеальна. Досліджуйте її, продовжуйте удосконалюватися не без допомоги один одного, залишаючи тільки найкраще, що є в вас обох. Насолоджуйтесь і бережіть любов.
{/LikeAndRead}