Як з ким-небудь познайомитися


У наші дні познайомитися з кимось може виявитися нелегким завданням. У багатьох з вас жорсткий ділової графік, а потім ще доводиться довго добиратися додому. На те, щоб шукати супутника життя, іноді просто не залишається часу. Однак не варто сумувати! Озирніться - і ви побачите: самі ділові люди в наші дні мають друзів, зустрічають своє кохання. Спробуйте піти наших порад, і ви теж незабаром почнете з кимось зустрічатися!

1.


Знайомства в інтернеті. Колись вони здавалися дивними і відлякували людей. Однак на сьогоднішній день інтернет допоміг зустрітися тисячам щасливих пар! Спробуйте пошукати супутника життя на сайтах знайомств в інтернеті! Звичайно, виникає спокуса вибрати безкоштовний сайт, а не витрачати гроші на реєстрацію в платних службах знайомств. Але варто зауважити, що платні сайти часто набагато безпечніше й ефективніше. Реєструються тут проходять більш суворий відбір. До того ж, ці сайти можуть підбирати самі і пропонувати вам потенційних партнерів зі схожими смаками, інтересами, вихованням. Також слід знати, що люди, налаштовані на серйозні стосунки, зазвичай схильні знайомитися саме на платних сайтах.

3.«Швидкі побачення». Це відмінний вибір, якщо у вас мало часу, але при цьому хотілося б познайомитися з великою кількістю людей, перш, ніж вибрати собі пару. За годину або два - саме стільки тривають вечірки швидких побачень - ви можете зустріти 10-20 чоловік, швидко переговорити з кожним із них. За цей час ви можете помітити, чи виникло між вами тяжіння, зрозуміти, чи цікавий вам людина. Цей варіант дозволяє вам зустрітися з людьми, в чомусь схожими на вас. Їм теж може бути важко знайомитися самостійно. Візьміть з собою друга або подругу і поставтеся до такої вечірці, як до веселого розваги. Ви зустрінете нових людей, а, може, і майбутнього обранця.

4.

«Знайомство за обідом». Це спеціальна послуга для ділових людей. Агентство організує вам за обідом зустріч з кимось, хто, на їх погляд, вам підходить. Це досить дорога послуга, проте, це прекрасна можливість познайомитися з людиною з схожими цінностями. Він так само завантажений роботою, як і ви. У нього теж немає вільного часу, щоб грати у всю цю гру: ходити в клуби і бари, намагаючись зав'язати знайомство. Він, як і ви, трудоголік, для якого кар'єра - один з головних пріоритетів!

4.


Бари і нічні клуби. Знайомитися в клубах і барах - стара добра традиція. Варто, однак, зауважити, що 9 з 10 людей, познайомившись тут, чи не зав'язують серйозних стосунків. Зате ви можете тут з ким-небудь потанцювати. Можливо, ви захочете продовжити знайомство. Але пам'ятайте, що, коли ви і ваш новий знайомий перебуваєте під впливом спиртного, приборкати бажання може бути нелегко вам обом. Тому, коли знайомитесь в барах і нічних клубах, проявляйте обережність.
{LikeAndRead}

5.

Друзі та родичі. Друзі і родичі здавна були Зведена! Якщо член вашої родини або друг настійно хоче вас з кимось познайомити, не відмовляйтеся! Ну чим це може вам нашкодити? У гіршому випадку ви не підійдете цій людині, і ваш друг або родич відмовиться від свого наміру. А в кращому - ви почнете з кимось зустрічатися!
{/LikeAndRead}