Як ідентифікувати дерева

Уміння ідентифікувати дерева дасть вам нові знання і в цілому буде дуже корисним. Це гарне заняття для всієї сім'єю, можна навіть влаштовувати невеликі конкурси, наприклад, хто першим зможе визначити, що за дерево перед ним. Вивчаючи різні породи дерев, можна дізнатися, які саме види найкраще підходять для виробництва пиломатеріалів, які краще горять, які можуть стати джерелом їжі, а які - сировиною для виробів (наприклад, можна використовувати шишки).

Як відучити щеняти кусатися

Навчитеся того, як відучити цуценят кусати вас або ваші цінні речі. Я збираюся показати вам, як зробити найбільш безпечним і ефективним способом.

Вам знадобляться:

• цуценята, звичайно ж :-)
• спрей проти жування
• добре і терпляче ставлення
• пляшка-спрей, заповнена лише водою

1.

Для початку приготуйте всі вищевказані предмети.

Як відчепити рибу з гачка

Відчепити рибу досить важко, проте, чим більше досвіду ви будете купувати, тим легше це буде у вас виходити. Просто наберіться терпіння, і незабаром ви зможете миттєво відчіпляти рибу.

1.

Подтащите рибу ближче до себе.

2. Схопите рибу однією рукою. Тримайте її за грудні плавці, які перебувають під зябрами.

Як вести переговори про надбавку до зарплати

Переговори про підвищення зарплати - лякає завдання, особливо в нелегкий період економічної кризи. Однак у цій статті ви знайдете кілька порад, які допоможуть вам обговорити можливість надбавки до зарплати.

1.

Коли ви будете розмірковувати над обговоренням надбавки до зарплати, перше, що вам потрібно зробити - це вивчити політику вашої компанії щодо підвищення на посаді і в оплаті праці.

Як вибирати бінокль

На сьогоднішній день на ринку існує величезна різноманітність біноклів, які дуже сильно розрізняються за цінами і технічними характеристиками. Дана стаття допоможе вам звузити поле пошуку, яке багато в чому буде залежати від того, для чого вам потрібен бінокль.

1.

Визначте головну мету використання бінокля: спостереження за птахами, полювання на великого звіра, плавання на човні, перегляд спортивних заходів і т.д.