Як вести переговори про надбавку до зарплати


Переговори про підвищення зарплати - лякає завдання, особливо в нелегкий період економічної кризи. Однак у цій статті ви знайдете кілька порад, які допоможуть вам обговорити можливість надбавки до зарплати.

1.


Коли ви будете розмірковувати над обговоренням надбавки до зарплати, перше, що вам потрібно зробити - це вивчити політику вашої компанії щодо підвищення на посаді і в оплаті праці.
У який час року зазвичай розглядають цю можливість? Один або два рази на рік? Хто виробляє цей аналіз і приймає рішення про прибавку в зарплаті? Це ваш керуючий або фахівець відділу кадрів?

2.


Зрозумійте, чи доречно у вашій компанії просити про надбавку до зарплати.
Якщо ваша компанія оголосила про замороження заробітних плат або серед претендентів на посаду, подібну вашої, величезна конкуренція, можливо, буде розумно виділити якийсь час на обдумування того, чи можливо підвищення заробітної плати з урахуванням того, як йдуть справи у фірмі.

3.

Наступне, що вам потрібно буде зробити, готуючись до обговорення надбавки до зарплати, це подумати про причини, за якими ви заслуговуєте підвищення.
Навчилися ви-яким новим навичкам? Внесли ви свій внесок у розвиток компанії, виграли ви якісь призи? Коли вам востаннє підвищували зарплату? І т.п.

4.

Призначте зустріч зі своїм керівником, щоб обговорити рівень вашої роботи і професійні цілі. Спробуйте призначити цю зустріч на не надто зайнятий час і переважно в такий період, коли ви робите успіхи в роботі.
{LikeAndRead}

5.

Під час обговорення надбавки до зарплати залишайтеся спокійні, впевнені і тверді. Висловіть свої доводи і вислухайте точку зору керуючого. Намагайтеся не ставити перед начальником ультиматум.

6.

Нарешті, якщо надбавка до зарплати неможлива, попросіть оцінити вашу роботу і дати поради щодо того, які кроки вам слід зробити, щоб підготуватися до наступної можливості підвищення. Зробіть висновок з цього досвіду і почніть працювати і готуватися до наступної можливості!
{/LikeAndRead}