Як вибрати бінокль


Придбання якісного бінокля завжди приносить задоволення завзятим рибалкам, мисливцям або любителям поспостерігати за дикою природою. Можливість стати ближче до природи приваблює багатьох людей, і хороший бінокль дозволяє вам здійснити це. Купівля якісного бінокля може бути непростим завданням для людини, що не володіє великими знаннями в цій сфері.

1.


Визначте мета покупки бінокля. Якщо бінокль буде використовуватися в різних погодних умовах, під час полювання або катання на човнах, придбайте бінокль із захисним покриттям.

2.


Розгляньте лінзи, вони повинні бути зручними для ока і у них має бути спеціальне захисне покриття, крім того, чіткість бачення повинна регулюватися. Якісні лінзи - невід'ємна частина хорошої бінокля.

3.

Визначте, бінокль з яким ступенем збільшення вам необхідний. Це є вирішальним фактором для покупки бінокля. Якщо ви збираєтеся дивитися на великі відстані, купіть більш потужну модель. У багатьох біноклів є функція наближення об'єкта. Чим вище потужність, тим більше дальність.

4.

Ретельно перевірте бінокль. Купуйте той, вага якого вас влаштовує, оскільки велика вірогідність того, що вам доведеться носити його протягом тривалих періодів часу. Переконайтеся, що до бінокля додається шийний ремінець. Виберіть широкий шийний ремінець з підкладкою, щоб уникнути втоми.
{LikeAndRead}

5.

Перевірте, де знаходиться механізм фокусування, а також чи зручно їм користуватися. У більшості моделей він знаходиться біля перемички, а механізм наближення на кінці об'єктива.
{/LikeAndRead}