Як вибрати дитячий сноуборд


Ваше дитина може разом з вами ковзати по засніжених схилах.
Сноубординг - це хороша альтернатива лижам, якщо дитина хоче спробувати зайнятися зимовими видами спорту. Дуже важливо правильно підібрати сноуборд, щоб дитина могла кататися з задоволенням і без шкоди для здоров'я. При виборі сноуборда для дитини необхідно врахувати такі його параметри, як розмір, гнучкість, вага, вартість і модель.

1.


Необхідно підібрати розмір сноуборду відповідно до зростання і вагою дитини. Згідно звичайним правилом, вертикально поставлений перед дитиною сноуборд повинен закінчуватися між підборіддям і носом. Найчастіше, для дитини, особливо з невеликою вагою, краще купити більш короткий сноуборд. Якщо маса тіла дитини нижче рекомендованого, варто вибрати більш короткий сноуборд, який буде закінчуватися між ключицею і підборіддям.

2.


Підберіть оптимальну ширину. Щоб дитина краще міг управляти дошкою, кінці його стоп повинні знаходитися на одному рівні з краями. Щоб підібрати правильну ширину сноуборду, дитині ще в магазині варто спробувати кілька моделей.

3.

Підберіть основу сноуборду відповідно з поверхнею, на якій буде кататися дитина. Універсальні дошки найбільш популярні, тому що підходять для будь-якого типу катання. Для дітей, у яких вже є певний досвід, можна взяти дошку для фрістайлу, яка підійде для спеціальних парків і халфпайпа, а дошки для фрірайду призначені для катання по природних, непідготовлених схилах.

4.

Спробуйте дошки на гнучкість. Згідно з дослідженнями, м'які дошки (які легко згинаються по всій довжині) гарні для новачків і підходять для дітей з невеликою вагою. Жорсткі дошки (які практично не гнуться) здатні забезпечити велику швидкість і кращу керованість, тому призначені для досвідчених сноубордистів.
{LikeAndRead}

5.

Визначтеся з вартістю. Необхідно враховувати, що діти ростуть швидко, і дошка, яка підходить зараз, може стати мала через рік або два. Вибирайте дешеві або відносно недорогі моделі, якщо тільки у вашої дитини немає обгрунтованої потреби в дорогому сноуборді.

6.

Зайдете в кілька інтернет-магазинів, щоб визначитися з дизайном дошки. Сноуборд - це досить серйозна покупка, тому варто дозволити дитині вибрати її на свій смак. У продажу представлено безліч варіантів графіки, або ж дитина може скористатися наклейками і зробити сноуборд більш індивідуальним, якщо готові варіанти йому не сподобаються.

7.

Запитайте, що йде в комплекті з сноубордом. На додачу до самої дошки дитині знадобляться черевики, кріплення та захисні пристосування. У багатьох магазинах пропонуються комплекти, призначені для дітей і початківців, які містять все необхідне. Як правило, такий комплект буде коштувати дешевше, ніж всі його складові, куплені окремо.
{/LikeAndRead}