Як вибрати пейнтбольний маркер


Купівля власного пейнтбольного маркера - серйозний крок, який слід гарненько обміркувати.

1.


Для початку визначте свій бюджет. Не забувайте, що крім маркера, Вам може знадобитися інше спорядження. Вартість пейнтбольного зброї, так званих "маркерів", варіюється від 10 до 75 тисяч рублів. Так само не варто забувати, що використовуючи маркери з напівавтоматичним і автоматичним режимом стрільби, Ви будете розстрілювати більша кількість куль і витрачати більше газу. Що, зрозуміло, не здешевлює вартість гри в цілому.

2.


Просіть у інших гравців і беріть в оренду якнайбільше різних моделей маркерів, щоб самостійно спробувати і вибрати відповідне Вам зброю.

3.

Розпитайте думку інших пейнтболістів про їх маркерах. Дізнайтеся, що їм подобається, а що не подобається в своїй зброї.

4.

Перегляньте огляди пейнтбольних маркерів в інтернеті, на тематичних форумах і сайтах. Не соромтеся задавати питання на форумах пейнтболістів, товариші по захопленню Вам обов'язково допоможуть.
{LikeAndRead}

5.

Визначтеся з типом харчування маркера. Існує два варіанти - живлення від стаціонарного балона з СО2 або харчування від змінних балончиків, в цьому випадку Вам треба буде купити адаптер для балончиків з газом. Стаціонарний балон вміщує багато вуглекислого газу, однієї заправки вистачає надовго. Однак Вам треба буде знайти місце для заправки балона газом. Одного змінного балончика з газом вистачає в середньому на 20-30 пострілів, тому Вам слід ними запастися заздалегідь.

6.

Далі визначитеся з розміром магазину маркера. Чим більше магазин, тим більше він вміщує куль, і тим він важче. Головне питання в даний ситуації один: що потрібно Вам? Як часто Ви хочете стріляти у своїх опонентів? Деякі гравці вважають за краще стріляти одиночними, точними пострілами, інші ж намагаються "залити" суперника кулями з ніг до голови.

7.

Виберіть тип ствола для Вашого маркера. Більш довгий стовбур забезпечує більш точну стрільбу, але з ним маркер буде важити важче і стане менш зручним. Нарізні стволи коштують дорожче, але забезпечують ще більшу купчастість стрільби.

8.

Відвідайте пару пейнтбольних магазинів, прицінитеся. Ви, звичайно, можете замовити маркер поштою, через Інтернет, але в цьому випадку не варто замовляти модель маркера, яку Ви не бачили і не тримали в руках. Реклама часом дуже оманлива.

9.

Вибравши, купіть собі власний пейнтбольний маркер. Після покупки гарненько познайомтеся з ним, звикнете до нього. Навчіться розбирати і збирати свій маркер до того, як Ви перший раз зберетеся виїхати з ним на гру.{/LikeAndRead}