Як вибрати ролики-квади


«Квади» називаються роликові ковзани з чотирма колесами, які розташовані попарно спереду і ззаду. Такі ролики підходять для різних цілей, на них можна кататися для власного задоволення, займатися фітнесом, фігурним катанням, хокеєм або екстремальної їздою. Для того, щоб ви могли повноцінно займатися будь-яким видом катання, необхідно приділити час вибору відповідних для ваших цілей роликів. Перед тим, як купувати, вам необхідно визначитися з розміром, стилем, зовнішнім виглядом і функціональними можливостями.

1.


Почнемо з кольору і стилю. Найчастіше ролики випускаються чорного та коричневого кольору, але можна знайти і інші забарвлення. Любителі фігурного катання можуть вибрати модель з чорної замші або шкіри, а от для тих, хто катається для власного задоволення, існує велика кількість варіантів на вибір. Виберіть стиль, який відповідає як вашим цілям, так і вашим індивідуальним смаком.

2.


Вам необхідно вибрати, який тип коліс вам потрібен. Для катання в приміщенні підійдуть тверді, досить маленькі колеса - для швидкості і стійкості на слизькій поверхні. Для вуличного катання краще вибрати великі, м'які колеса, які будуть краще поводитися на нерівному покритті.

3.

Вирішіть, чи хочете ви ролики з низьким або високим черевиком. Високі черевики закривають кісточку і забезпечують кращий захист для початківців. Вони також добре підходять для стрибків і обертань у фігурному катанні. Низькі черевики менш комфортні, але дають можливість більшій швидкості і маневреності.

4.

Підберіть потрібний розмір. Ролики повинні добре підходити і по довжині, і по ширині. Найчастіше, розміри взуття, яку ви носите, не збігається з розміром роликів, тому треба уважно підбирати правильний розмір.
{LikeAndRead}

5.

Визначте мета, для якої ви купуєте ролики. Для простого катання вам підійдуть ролики, що нагадують кеди, в яких вам буде зручно на будь-яких поверхнях. Для хокею або фрістайлу вибирайте ролики з низькими черевиками з надійними колесами і підшипниками. Якщо ви займаєтеся фігурним катанням, шукайте модель з міцним високим черевиком, посиленим для додаткової підтримки при стрибках. Якщо ж ви плануєте кататися по нерівній вуличної поверхні, вам будуть потрібні великі м'які колеса і надійні підшипники, здатні витримати агресивні умови експлуатації.

6.

Розгляньте підставу роликів. Сталева пластина зміцнить підставу черевика і надійно утримає колеса на місці. Одинарна платформа робить вас ближче до землі і дає більше стабільності для початківців. Моделі з подвійною платформою трохи вище і дають більше можливостей.

7.

Зверніть увагу на гальмо. Великий, у формі дзвону, гальмо підходить для всіх типів, тоді як маленький використовується при швидкісному катанні. У фігурному катанні гальмо зазвичай невеликий і закруглений, щоб було зручніше стрибати, хоча деякі спортсмени замінюють його пробкою при виконанні певних елементів.{/LikeAndRead}