Як відучити щеняти кусатися


Навчитеся того, як відучити цуценят кусати вас або ваші цінні речі. Я збираюся показати вам, як зробити найбільш безпечним і ефективним способом.

Вам знадобляться:

• цуценята, звичайно ж :-)
• спрей проти жування
• добре і терпляче ставлення
• пляшка-спрей, заповнена лише водою

1.


Для початку приготуйте всі вищевказані предмети. Спреї проти жування стоять зовсім недорого, і їх можна купити в будь-якому магазині, що торгує товарами для тварин. Щенята не люблять такі спреї, але ніякої шкоди вони їм не завдадуть.

2.


Цуценята люблять жувати вашу взуття або краю одягу. І, може бути, що належать вам більш дрібні предмети. Це може бути дуже неприємно. Окропити спеціальним спреєм проти жування предмети, які найбільше кусає ваш щеня. Щеня спробує вкусити цей предмет, але тут же жахливий смак відлякає його. Навіть якщо щеня і зупиняється, вам слід показати йому, що він був не правий. Встаньте перед ним і кажіть йому НІ суворим голосом. Якщо він спробує зробити це знову, встаньте перед ним і і перегородив йому шлях. Щеня розвернеться і відправиться ще куди-небудь. Так ви відучіть цуценя жувати ваші речі.

3.

Тепер потрібно навчитися тому, як відучити щеняти жувати одяг на вас і кусати вас самих. Повністю заповніть пляшку-спрей водою. Кожен раз, коли щеня намагається вкусити вас, бризкайте водою йому в обличчя і кажіть йому НІ суворим голосом. Після трьох спроб він повинен зупинитися і вирушити далі у своїх справах. Це повністю відучить цуценя від його "шкідливих" звичок. На це вам знадобиться близько чотирьох днів, але це того варто. Ці прості поради принесуть вам велику користь. Крім того, я рекомендую вас зайнятися тренуванням цуценя.


{/LikeAndRead}