Як відкрити ніж-метелик

Ніж-метелик, правильне його назва - «балісонг», спочатку з'явився на Філіппінах. Він отримав свою назву через рукоятки, розділеної на 2 половини. При його відкритті та закритті рукоятки обертаються в різних напрямках, створюючи ефект, що нагадує помах крил метелика. Це ефектне видовище, не настільки небезпечне і складне, як може здатися.

Як жінці врятуватися при вуличному нападі

1. Якщо Вас схопили за зап'ястя, різко зведіть руки разом, одночасно роблячи крок вперед і підтягуючи зап'ястя до грудей. А потім різко випрямити руки.

2. Зробіть крок вперед, розгорніться і вдарте нападника ліктем. Якщо ж він знаходиться поза досяжністю Вашого ліктя, нанесіть прямий удар кулаком в ніс.

Як захистити себе без зброї

Базові знання бойових мистецтв можуть виявитися дуже корисними, якщо на Вас напали. Навіть не будучи юристом, я з повною упевненістю можу сказати, що у разі загрози здоров'ю, Ви маєте право дати противнику відсіч. Пройдемося по основних аспектах техніки самооборони. Будь ласка, використовуйте ці поради належним чином, тобто тільки для самозахисту.

Як захищатися у вуличній бійці

Якщо вам коли-небудь в голову приходив питання, як захищатися від нападника, то ця стаття для вас.

1.

Насамперед, намагайтеся уникати конфліктної ситуації. Все може бути дуже просто: обходьте стороною будь-який спір і темні закутки. Не існує такого знавця якогось виду бойових мистецтв, який чесно сказав би, що може вплутатися в будь-яку бійку і завжди виграти.

Як кидати метальну зірку

Сюрікени - це давнє японське зброю, більш відоме сьогодні як метальна зірка. Вони використовувалися ніндзя на додаток до мечів. Сюрікени надзвичайно небезпечні і в багатьох країнах заборонені. Якщо метати сюрікени правильно і не виходячи за рамки закону, це мистецтво може статтю важливою частиною вивчення бойових мистецтв.