Як вести нечесний бій

Іноді ви не можете виграти, борючись чесно. Можливо, перевага не на вашому боці або ваш противник більше, сильніше і швидше ніж ви. Або, можливо, ви просто не дуже хороший боєць. У будь-якому випадку, ви повинні перемогти. Або ви дійсно хочете виграти будь-якою ціною. У подібних ситуаціях, ви повинні боротися нечесно.

Як використовувати самоклеющуюся стрічку

Самоклейка стрічка, за своїм виглядом і властивостями схожа на наждачний папір, створює тертя між взуттям і вашим скейтбордом, що дозволяє безпечніше їздити і виконувати трюки. Приклеїти стрічку до деки легше до того, як ви зберете ваш скейтборд, але все ж її можна приклеїти і потім. Виберіть відповідну вам стрічку, будь-якого кольору і будь-якої марки.

Як виступити з проповіддю

Якщо ви збираєтеся виступити з проповіддю перед парафіянами вашої церкви, то, зрозуміло, не хочете, щоб вони померли від нудьги. У той же час вам неодмінно треба донести до аудиторії передане через вас послання Господа. Досвідчений проповідник знає, як діяти в такому випадку. Прослідкуйте його приклад.

Як дівчині почати займатися скейтбордінгом

Важко бути дівчинкою і займатися скейтбордінгом. Ви не тільки повинні виглядати відповідно, ви повинні вміти виконувати кілька трюків, до того ж хлопці не завжди підтримують дівчат скейтбордерів, але врешті-решт, це того варто, якщо ви дійсно любите скейтбординг; і у вас обов'язково з'являться друзі, які залишаться з вами назавжди.

Як зав'язати безпечний вузол

Після того, як закріпіть страхувальну систему поворотним вузлом у вигляді вісімки, необхідно зав'язати безпечний вузол, який не дозволить поворотного вузла розв'язатися.

1.

Вирівняйте довгий і короткий кінці мотузки, щоб вони розташовувалися паралельно один одному.

2. Оберніть короткий кінець навколо мотузки.