Бодібілдинг для початківців поради, що допомагають досягти успіху

Єдиний спосіб роздобути руки атлета - почати тренуватися.

Насправді, є тільки два шляхи, за якими можна піти, якщо Ви хочете почати займатися бодібілдингом - простий і складний. Те, який шлях Ви оберете для себе, визначить те, як Ви будете тренуватися, а значить, визначить і час, який Вам знадобиться, щоб досягти успіху.

Йога як правильно дихати

Правильне дихання під час занять йогою насичує кров і мозок бoльшим кількістю кисню, дозволяючи довше залишатися в необхідній позі. Дотримуйтесь цих інструкцій, щоб освоїти прості, але важливі основи цієї науки.

1.

Виберіть для занять зручне і тихе місце. Сядьте на підлогу, підклавши спеціальний килимок, подушку або покривало, і схрестивши ноги.

Як бігати швидше

Люди часто одержують травми або швидко втомлюються, займаючись бігом. Найпоширеніша причина цього полягає в тому, що вони недостатньо розігрілися або мало розтягнулися перед бігом. Ось кілька способів поліпшити якість тренувань.

1.

Пийте достатню кількість води або ще краще спеціальний спортивний напій за 2-3 години до тренування.

Як боротися з м'язової болем

Болі в м'язах після тренувань знайомі практично всім. Це невід'ємний елемент тренувальної програми. Дані поради допоможуть вам в короткі терміни полегшити біль і успішно продовжити заняття.

1.

Після інтенсивного тренування зробіть вправи на розтягування м'язів. Наприклад, таке: сядьте на підлогу і постарайтеся дотягнутися до кісточок.

Як бути активним

Якщо ви лінуєтеся і ніяк не можете почати діяти, от як подолати цю звичку.

1.

Напишіть список справ, які ви повинні зробити. Позначте, до якої дати ви хочете завершити всі завдання. Помістіть список куди-небудь, де ви будете його часто бачити. Наприклад, якщо ви часто дивитеся телевізор, помістіть список в кут поруч з екраном, можливо, так він буде нагадувати вам про ваші цілі і про те, що їх потрібно виконати.