Робимо ліхтар їх гарбуза на Хеллоуїн

Ліхтарі з гарбуза - традиційні прикраси на Хеллоуїн. Ви можете легко зробити такий ліхтар самостійно. Тільки пам'ятайте, що різьблення по гарбузі вимагає швидше завзятості, ніж майстерності.

1.

Виберіть свіжу гарбуз такої форми, яка вам подобається. Деякі вважають за краще, щоб гарбуз була низька і кругла, у той час як інші віддають перевагу високим, овальної форми.

Як зробити грим

Хочете зробити грим своїй дитині на Хеллоуїн, для гри в спектаклі або просто заради веселощів? Ми дамо вам проста порада, як загримувати людини в домашніх умовах.

1.

Змішайте кукурудзяний крохмаль, невелика кількість вершків і води. На окрему тарілочку накапати харчовий барвник того кольору, якого ви хочете добитися.

Як зробити маску

Вас коли-небудь цікавило, як зробити страшну маску, яку ви бачили по телевізору? Ви хочете виділятися з натовпу в Хеллоуїн? Ці прості кроки допоможуть вам створити будь-яку маску, прямо у вас вдома.

1.

Візьміть алюмінієву фольги і прикладіть її до обличчя - так, щоб у вас залишилася форма для вашої маски.

Як приготувати гарбузове насіння

Небагато фрукти і овочі можуть використовуватися так багатогранно, як гарбуз. Ви можете зробити гарбузовий пиріг, гарбузовий суп або гарбузовий хліб, ви можете зробити ліхтар на Хеллоуїн з неїстівної частини гарбуза і навіть можете приготувати насіння і є їх в якості закуски. У цій статті ми навчимо вас, як приготувати гарбузове насіння.