Як бути вампіром

Так як вампіри сьогодні знову в моді після успіху «Сутінків» і «Молодого місяця», багато людей сходять з розуму від бажання відчути себе вампіром, особливо, щоб сподобатися дівчатам. Нижче дано поради, як стати вампіром. Можливо, дівчата теж почнуть переслідувати вас як божевільні. Так що будьте обережні ...

Як виготовити костюм кішки

Якщо вважаєте за краще не виготовляти вуха самостійно, то використовуйте обідок з котячими вушками.

Робити котячий костюм недовго, і скоро ви зможете привнести котячого веселощів в кожне свято! Щоб змайструвати костюм з різних приналежностей, дотримуйтесь цих покроковим інструкціям.

1.

Купіть в комісійному магазині спортивний костюм з капюшоном.

Як зробити костюм банана

У вас фруктове настрій? Шукаєте ідеї забавного костюма на Хеллоуїн, який можна було б легко зробити своїми руками? У цей Хеллоуїн спробуйте побути зв'язкою бананів. Готовий костюм виглядає занадто хитромудрим, але насправді його нескладно зробити. Можливо, вам доведеться перефарбувати кілька старих білих сорочок у жовтий колір, щоб отримати насичену апетитну бананову забарвлення.

Як зробити костюм відьми

Відьми літають по повітрю на чарівних мітлах, варять у котлі очі тритона і мови жаб, а чорні коти є їх єдиними соратниками ... принаймні, це ми уявляємо собі, коли придумуємо костюм відьми на Хеллоуїн. Саме тому костюм відьми на Хеллоуїн все ще так популярний. Прочитайте інструкцію про те, як зробити такий костюм.

Як зробити костюм вампіра

Моя дитина хоче бути вампіром на Хеллоуїн. Ми знайшли відповідний костюм, але ціна просто захмарна! Хіба це не обурливо?

1.

Можливо, у вашої дитини є пара чорних штанів. Отже, візьміть брюки. Якщо їх немає, купіть на барахолці. Подивіться, чи знайдеться у вас біла класична сорочка, куплена для вашої дитини.