Як влаштувати предродітельную вечірку

Ви навчитеся, як влаштувати веселу і цікаву предродітельную вечірку, про яку майбутня мама і її гості будуть згадувати довгі роки.

1.

У першу чергу разом з майбутньою мамою складіть докладний список гостей. Як господиня вечірки обов'язково відправляйте запрошення на предродітельную вечірку за місяць до події.

Як зробити запрошення на свято в честь народження дитини

Якщо ви плануєте вечірку на честь народження дитини друзів або родичів, вам може бути цікаво, як зробити запрошення на це свято. При цьому запрошення повинні відповідати очікуванням і смаком майбутньої мами. Адже дуже часто мама зберігає одне таке запрошення і потім вкладає його в фотоальбом малюка. І хоча багато хто вважає, що зробити запрошення на вечірку на честь народження не складе труднощів, потрібно враховувати кількість часу до свята, особливо якщо на нього запрошено багато гостей.

Як організувати вечірку для майбутньої мами бебі шауер

Організовуючи таке радісна подія, як швидку появу на світ дитини, ви можете бути настільки дурною, або традиційної або креативної - наскільки побажаєте.

1.

Залиште побільше часу для планування. Такі вечірки, як бебі шауер, як правило, влаштовуються на сьомому чи восьмому місяці вагітності.

2. Вирішіть, чи будуть гостями лише жінки.