Як доглядати за новорічною ялинкою

Жива новорічна ялинка вимагає постійного догляду за собою і уваги, щоб зберегти свою природну красу. Штучні ялинки також вимагають догляду, щоб виглядати належним чином. Догляд за штучними ялинками менш обтяжливий, ніж за натуральними деревами, вам достатньо проявляти турботу один раз на рік.

1.

Приведіть в порядок окремі гілки штучної ялинки після того, як ви її зібрали на початку свят.

Як зробити ароматизовані соснові шишки

Якщо ви шукаєте простий і екологічно чистий спосіб освіжити і прикрасити кімнату в зимові місяці, спробуйте наш рецепт по створенню ароматизованих соснових шишок.

1.

Покладіть соснові шишки в пластиковий пакет.

2. Додайте ароматизоване масло. Кількість масла залежатиме від стійкості його аромату. Для початку спробуйте 7 мл.

Як зробити костюм сніговика

Так буде сніг! Створення костюма може зайняти всього кілька хвилин, зате користі він може принести ну просто дуже багато. Ваш сніговик стане вашим найкращим другом на Хеллоуїн, на різноманітних шкільних заходах і в святкові вечори. Хто сказав, що в липні не буває снігу? Костюм сніговика можна зробити з дуже простих матеріалів, зате, зробивши його одного разу, ви завжди будете бачити посмішки людей скрізь, куди б ви не пішли.

Як підтримати у своїх підростаючих дітях віру в Діда Мороза

Коли діти дорослішають, вони перестають вірити в Діда Мороза. А ще починають розпитувати про все, що його стосується. Я думаю, що збереження чарівного новорічного настрою - це дуже важливо. А величезна частина новорічного свята - це Дід Мороз. Сказавши все це, я хочу поділитися з Вами деякими порадами, які можна використовувати, щоб Ваші підростаючі діти знову повірили в нього.

Як святкувати Різдво

Різдво - це релігійне свято, у який прийнято збиратися всією сім'єю та друзями на святковий обід і обмінюватися подарунками.

1.

Підготуйте вітальні листівки своїм родичам і друзям з побажаннями веселого Різдва і привітаннями з Новим роком.

2. Поставте живу або штучну ялинку. Прикрасьте ялинку іграшками і повісьте гірлянди.