Як випити банку пива 3-5 секунд

Ви чули про пиття пива на швидкість, але не знаєте, як це робиться? Я розповім вам, як, і ви зможе здивувати друзів або позмагатися з ними - хто швидше.

1.

Візьміть банку вашого улюбленого пива. Тримайте її горизонтально.

2. Зберіть навколо себе натовп побільше. Ручкою, ключем або чим-небудь подібним проткніть дірку біля дна банки. (Не прикладайте для цього занадто великих зусиль - достатньо невеликого отвори.)

Як моментально заморозити воду

Ці поради навчать вас заморожувати воду миттєво. Я обожнюю це робити і демонструвати це своїм друзям. Вода замерзає прямо у ваших руках, це круто! Це явно одна з тих речей, які потрібно спробувати зробити хоча б один раз у житті.

1.

По-перше, вам знадобляться кілька пляшок з водою, оскільки цей трюк не завжди спрацьовує.

Як навчитися високо стрибати

Нехай під вашими ногами буде повітря!

1.

Кожен раз, коли ви чекаєте, коли мікрохвильовка подасть сигнал готовності, коли стоїте під душем, чекаєте, коли будуть готові тости або що-небудь подібне, піднімайте себе за допомогою литкових м'язів - робіть свого роду поштовх ногами, практично стаючи на пальці ніг.

Як надувати мильні бульбашки

Є щось заспокійливе в цих граціозно ширяють у повітрі бульбашках. На них так приємно дивитися. Діти і дорослі люблять пускати мильні бульбашки, тому їх включають до програми багатьох свят. Бульбашки додадуть веселощів дня народження і сонячного світла річному дню. Вони прикрашають весільну церемонію і змушують посміхнутися кожного запрошеного гостя.

Як розвеселити людей

Розсмішити людей - кращий спосіб зняти напружену обстановку, підняти настрій і навіть подружитися. У цій статті ви знайде поради про те, як можна без праці розвеселити людей.

1.

Розкажіть жарт або анекдот. Якщо у вас ніколи не виходило жартувати, попрацюйте над цим.

2. Не бійтеся виглядати смішно в процесі.