Як влаштувати романтичну вечерю

Ви плануєте влаштувати романтичний вечір. Особливий випадок, як правило, не примушує себе довго чекати. Щоб не витрачати гроші на похід у ресторан, влаштуйте удома романтичний вечір для двох. Ви можете легко перетворити ваш звичайний вечеря в романтичний. Продумайте меню, включіть в нього ваші улюблені страви.

Як накрити обідній стіл

Правильно накритий обідній стіл додасть елегантності і чарівності будь-якому заходу. Базова сервіровка столу, що включає один набір тарілок і столових приладів - це ідеальний набір, який можна використовувати для сервірування прийому їжі з напоями або для того, щоб навчити дітей основ етикету. Коли ви навчитеся базової сервіровці, її можна використовувати при щоденних сімейних обідах або вечерях або вечірках із друзями.

Як прикрасити стіл, використовуючи часточки лайма

Ви затіваєте застілля і потребуєте оригінальній ідеї для прикраси столу? Використання часточок фруктів - це творчий шлях додати більше яскравих кольорів і прекрасних ароматів для будь-якого випадку!

1.

Оберете свою вазу.
Кількість лаймов йди інших фруктів, а також стиль, в якому вони будуть порізані і розміщені, залежить від розмірів і форми використовуваної вази.