Як є пітаї

Якщо агресивний колючий вигляд цього фрукта відлякує вас, то вам краще дізнатися як є пітаї, або драконий фрукт, перш ніж ви дістанете кухонний ніж. Але не хвилюйтеся, ці нешкідливі і смачні фрукти не дихають вогнем. Родом пітаї з Мексики і Південної Америки, і різні види цього фрукта носять такі екзотичні назви, як Атитлан, жовтий дракон і темна зірка.

Як бути зіркою вечірок

Справжня тусовщиця - душа будь-якої вечірки. Перетворитеся на зірку вечірок, яку кожен захоче запросити до себе в гості! Залиште боязкість будинку. Будь-яка дівчина зможе стати популярною тусовщицею, якщо придбає правильний настрій.

1.

Регулярно відвідуйте модні клуби. Домовтеся про те, щоб ваш друг чи подруга представили вас максимальній кількості людей.

Як виготовити фальшивий вогонь

Фальшивий вогонь відмінно служить для оформлення Хеллоуїна або маскараду, а також для імітації багаття в приміщенні. Використовувати його можна багаторазово, так що гра варта свічок. Тим більше що возитися з його виготовленням доведеться не більше, ніж з розпалюванням справжнього вогню, та й потрібні для цього всього лише вентилятор, лампочки і штучні язики полум'я із пластику, целофану або шовку.

Як влаштувати вечірку

Якщо ви влаштуєте домашню вечірку, то зможете розважити величезна кількість ваших друзів і знайомих!

1.

Плануйте заздалегідь. Коли саме ви хочете провести вечірку? Виберіть дату завчасно. Тоді ваші друзі зможуть при необхідності скорегувати свої плани. Виберіть такий день, коли всім зручно прийти до вас у гості (наприклад, не влаштовуйте велику вечірку в Різдво).

Як запалити свічку без сірників

У мене є палить приятель, якого ніхто не бачив без сигарети. Я не курю і у мене в квартирі немає ні одного сірника. Він показав мені хитрий трюк запалювання свічки без сірників.

1.

Мій друг, відчайдушно хтів закурити і не має сірників під рукою, показав мені цей фокус. З тих пір я використовував його кілька разів, коли у мене не було сірників під рукою, щоб розпалити вогонь у каміні.