Як вибрати весільного фотографа

Дуже важливо вибрати весільного фотографа, тому що фотографії з весілля будуть з вами все життя.

1.

Зразки фотографій. Ознайомтеся з усіма зразками фотографій, які ваш фотограф знімав у минулому. Якщо вам зовсім не сподобаються фото з минулих весіль, що не наймайте цього фотографа.

2. Асистент. Найкращі фотографи зазвичай водять з собою асистента (але при цьому не вимагають з вас за це додаткової оплати).

Як вибрати весільну сукню

Купівля весільної сукні - вельми важкий процес. У середньому наречена приміряє близько 16-17 нарядів до того, як знаходить найкращий для себе. А якщо ви хочете зшити собі сукню на замовлення, то почніть це робити щонайменше за 7 місяців до весілля.

1.

Виріжте картинки з весільних журналів і журналів мод, перегляньте інтернет і старі сімейні фотографії, щоб визначити, в якому стилі ви віддасте перевагу весільну сукню.

Як вибрати вино для весілля

Витончений дзвін келихів, супроводжуючий тости - цінна частина ваших весільних спогадів. Але вибір вина може виявитися невдалим і, як наслідок, ваші гроші будуть викинуті на вітер. Щоб правильно вибрати вино, дотримуйтесь простих порад.

1.

Обов'язково вибирайте і біле, і червоне вино. Крім того, що у гостей повинен бути вибір, деякі люди не можуть пити червоного вина, так як в ньому міститься танін.

Як вибрати діаманти

Цінність діаманта залежить від чотирьох основних параметрів: огранювання, чистота, колір і вага в каратах. Якщо ви хочете купити діаманти самі по собі або ж якусь прикрасу з діамантами, і ви хочете знати, як купити краще за наявну у вас суму грошей, то вам необхідно уважно вивчити кожен з цих параметрів.

Як вибрати дату весілля

Уявіть, що ви нарешті зустріли того єдиного і заручились з ним. Саме час вибрати дату весілля. Це звучить просто, але чому ж тоді так важко вибрати конкретний день?

Вибираючи дату одруження, ви повинні взяти до уваги кілька моментів. У цій статті ми дамо вам кілька порад, як зробити це з найменшою кількістю витрачених нервів.