Як займатися арт терапією


2 методика: СозданіеАналіз

Арт-терапія - це простий спосіб вираження своїх почуттів та емоцій за допомогою мистецтва, без сценарію. Це ваш стиль і він часто буває недбалим. Займаючись творчістю в терапевтичних цілях, ви зображує все, що хочете. Тут немає правил, а значить все правильно. Ви можете залишити роботу собі або поділитися нею з терапевтом.

Кроки


Метод 1 з 2: Створення


  Як займатися арт терапією
 1. Почніть з квітів. Кольори має величезну символіку. Направте свої емоції через кольору.

 2. Як займатися арт терапією
 3. Виберіть форму або об'єкт, який у вашій уяві.

 4. Як займатися арт терапією
 5. Використовуйте свою інтуїцію, яка направить вас в потрібне русло. Це може бути ситуація, яку ви відтворює, або просто абстрактна картинка.

 6. Як займатися арт терапією
 7. Зберігайте зображення до тих пір, поки у вашій голові нічого не поміняється.

 8. Як займатися арт терапією
 9. Відкладіть малюнок на деякий час, перш ніж спробуєте з'ясувати, що він означає. Найімовірніше, вам слід зробити кілька малюнків, перш ніж намагатися що-небудь проаналізувати.

Метод 2 з 2: Аналіз

 1. Візьміть кольоровий пластик, який пропускає світло або кольорові світлові колби і не міняйте колір. Так, ви зможете зрозуміти, що кожен колір означає саме для вас. Хоча кольори мають подібне значення для всіх, вони, також, можуть означати різні речі для різних людей.

 2. Як займатися арт терапією
 3. Крім того намагайтеся аналізувати форми. Форми символізують багато різних речей. Наприклад, торнадо - символ великої кількості потрясінь, загострені предмети зазвичай говорять про небезпеку. Аналізуйте форми, які повторюються у вашій голові і намагайтеся з'ясувати їх основне значення.

Поради

 • Займатися мистецтвом з метою терапії - це як писати білі вірші або грати довільно на ударній установці. Обидва види є терапією.

 • Арт-терапія - сфера діяльності. Зайдіть на сайти AATA (США), CATA (Канада), ВААТ (Великобританія) або сайти інших країн світу.

 • Вивчайте і експериментуйте: арт-терапія визначається вами і може бути всім, чим ви хочете.

Що вам знадобиться

 • Папір / полотно

 • Інструменти для малювання (олівець, маркер, фарба, вугільний олівець і так далі)

 • Інструменти для ліплення (додатково)

 • Кольоровий пластик / кольорові світлові колби