Як позбутися від геморою в домашніх умовах


3 методика: Знайте причини і сімптомиІспользованіе домашніх методів леченіяКак запобігти появі геморою

Геморой може доставити вам реальні проблеми і дискомфорт і краще всього, якщо ви навчитеся способам позбавлення від геморою в домашніх умовах, що дозволить вам уникнути не дуже приємного візиту до лікаря. Хоча, відвідування лікаря не повинно викликати у вас почуття сорому. Пдумайте про те, що доктора бачать такого роду речі (і набагато гірше) щодня. Дотримуйтесь цього керівництву, щоб дізнатися способи позбавлення від геморою, якими ви зможете скористатися в домашніх умовах.

Кроки


Метод 1 з 3: Знайте причини і симптоми


  Як позбутися від геморою в домашніх умовах
 1. З'ясуйте, що викликає геморой. Геморрой- це набряклі вени в ділянці анального отвору. Їх викликає зайвий тиск в черевній порожнині. Напруга при поході в туалет, сидіння протягом довгого часу, ожиріння і вагітність можуть стати причиною розвитку геморою. Ніколи не тужтесь більше 10-15 секунд, ходячи в туалет по великому. Зачекайте принаймні хвилину, перш ніж тужитися знову, якщо перша спроба була невдалою.
  • Гемороєм більше страждають люди похилого віку через ослаблення тканин анального отвору.


  • Як позбутися від геморою в домашніх умовах
  • З'ясуйте, які бувають симптоми при геморої. Геморой може викликати кровотечу при дефекації, свербіння, подразнення, біль і припухлість в ділянці анального отвору.
   • Будь-яке значне кровотеча, яка не зменшується після застосування домашніх засобів лікування, вимагає швидкого звернення до лікаря.


   Метод 2 з 3: Використання домашніх методів лікування

    Як позбутися від геморою в домашніх умовах
   1. Регулярно мочіть проблемну зону. Три або чотири рази на день сидите в теплій воді протягом приблизно 15 хвилин. Акуратно просушіть запалене місце за допомогою м'якого рушники або за допомогою фена.

   2. Як позбутися від геморою в домашніх умовах
   3. Дотримуйтесь гігієну. Приймайте ванну або душ принаймні раз на день і промивайте запалену зону теплою водою. Використовуйте ручний розпилювач. Мило може викликати роздратування і не є абсолютно необхідним. Акуратно промокніть область анального отвору м'яким рушником чи висушіть феном.

   4. Як позбутися від геморою в домашніх умовах
   5. Застосовуйте холодні компреси. Пакети з льодом або холодні компреси допомагають зменшити набряк і роздратування. Якщо це не допомагає, іноді можуть допомогти гарячі компреси.

   6. Як позбутися від геморою в домашніх умовах
   7. Не використовуйте суху туалетний папір. Суха і груба туалетний папір може викликати ще більше роздратування і запалення. Використовуйте тільки м'яку туалетний папір і вологі серветки, що не містять алкоголь та ароматизатори. Потримайте папір або серветку біля анального отвору якийсь час для вбирання.

   8. Як позбутися від геморою в домашніх умовах
   9. Застосовуйте яблучний оцет. Яблучний оцет допомагає зменшити набряк і роздратування як зовнішніх, так і внутрішніх гемороїдальних вузлів. При покупці яблучного оцту переконайтеся в тому, що ви купуєте нефільтрований і непастеризований оцет, так як він є набагато більш потужним та ефективним засобом.
    • Для зовнішніх гемороїдальних вузлів, спочатку потрібно акуратно очистити запалену зону. Змочіть оцтом ватний тампон і ніжно притисніть його до запаленої зоні. Можливо, що ви відчуєте деякий печіння, але воно пройде через кілька миттєвостей і ви відчуєте зменшення свербежу та подразнення. Повторюйте кілька разів на день, поки не зменшиться набряк.

    • Для внутрішніх гемороїдальних вузлів, приймайте чайну ложку оцту зі склянкою води принаймні два рази на день. Не забувайте пити воду, щоб збалансувати кислотність в шлунку. Додайте мед, щоб збити смак оцту.


    Метод 3 з 3: Як запобігти появі геморою

     Як позбутися від геморою в домашніх умовах
    1. Змініть раціон харчування. Вживайте в їжу продукти з високим вмістом клітковини. Їжте більше фруктів, овочів і продуктів з цільного зерна. Це зробить стілець більш м'яким, що допоможе уникнути напруги пі поході в туалет і, отже, буде викликати менше роздратування.
     • Включайте в свій раціон клітковину поступово, щоб уникнути зайвого газоутворення.


     • Як позбутися від геморою в домашніх умовах
     • Приймайте добавки з вмістом клітковини. Якщо ви не споживаєте достатньо клітковини навіть після зміни раціону харчування, задумайтеся про те, щоб приймати харчові добавки з клітковиною. Харчові добавки з клітковиною допомагають зробити стілець більш м'яким, хоча й призводять до підвищеного газоутворення.

     • Як позбутися від геморою в домашніх умовах
     • Пийте багато води. Щоб стілець був м'яким, пийте не менше шести склянок води в день. Алкоголь чинить негативний вплив, тому його слід уникати.
      • Якщо ви приймаєте харчові добавки, пийте принаймні вісім склянок води, щоб уникнути запорів.


      • Як позбутися від геморою в домашніх умовах
      • Ведіть активний спосіб життя. Регулярні фізичні вправи допоможуть полегшити навантаження на вени. Навантаження на вени особливо сильна, якщо вам доводиться сидіти або стояти протягом довгого часу. Займайтеся вправами для зняття таких навантажень.
       • Зайва вага чинить негативний вплив на геморой, тому фізичні вправи несуть подвійну користь.


       • Як позбутися від геморою в домашніх умовах
       • Ідіть в туалет відразу ж, коли у вас виникне така потреба. Як тільки ви відчуваєте, що вам потрібно в туалет, не чекайте, а йдіть. Якщо ви будете чекати і перехотіте йти в туалет, ваш стілець швидше за все стане більш сухим і твердим.

       • Як позбутися від геморою в домашніх умовах
       • Уникайте носіння тісного одягу влітку. Тісний одяг викликає підвищене потовиділення, що в свою чергу може викликати подразнення і запалення. Одяг з нейлону і подібних матеріалів може надавати несприятливий вплив на шкіру, так як вона викликає потовиділення і не вбирає піт з періректальних області.