Як використовувати масло орегано з користю для здоров'я


3 методика: Оральний прийом ореганоНаносіте масло орегано як мазьОтносітесь до масла орегано як до ліків

Існує наукове дослідження, яке виявило протизапальну, протимікробну, протигрибкову і протипаразитні властивості олії орегано. Хоча у цього дослідження ще немає тестів, які б підтверджували те, що масло орегано дійсно позбавляє людей від проблем зі здоров'ям, все ж його приємно вважати цілющим. Виконуйте інструкції, наведені нижче, щоб отримати можливість оздоровитися за допомогою орегано.

Кроки


Метод 1 з 3: Оральний прийом орегано


У невеликому дослідженні про олію орегано (також відомому як материнка звичайна або дикий майоран - це масло не з рослини для спецій), було виявлено, що прийом масла протягом 6 тижнів призвів до зменшення або зникнення деяких шлунково-кишкових паразитів і симптомів. Існують докази того, що оральний прийом масло орегано може допомогти зменшити запалення травного тракту і боротися з деякими паразитами і бактеріями, які викликають неприємні шлунково-кишкові симптоми.

  Як використовувати масло орегано з користю для здоров'я
 1. Проконсультуйтеся з фтизіатром. Добавки з маслом орегано можуть бути корисні не всім. Перед тим, як починати прийом орегано для лікування внутрішніх симптомів, проконсультуйтеся з професіоналом, щоб переконатися, що у вас немає протипоказань (таких як вагітність і анемія) щодо використання цієї олії.
  • Лікар повинен порекомендувати вам дозу масла орегано для кожного окремого захворювання.

  • Деякі дози масла орегано потрібно поєднувати з залізом або іншими маслами або рідинами, щоб зменшити концентрацію або скорегувати певні ефекти використання орегано в чистому вигляді протягом тривалого часу.


  • Як використовувати масло орегано з користю для здоров'я
  • Виберіть масло у вигляді емульсії. В залежності від тривалості вашого лікування, 600 мг емульгованому масла у формі капсул повинні бути максимальною дозою (для короткочасного лікування) для того, щоб полегшити шлунково-кишкові симптоми і зменшити запалення.
   • Маленьких доз, таких як 100 і 150 мг в день в капсулі, повинно бути достатньо для менш серйозних симптомів або проблем, таких як розлад мікрофлори, загальне запалення, проблеми з синусом і розлад шлунка.


   • Як використовувати масло орегано з користю для здоров'я
   • Приймайте масло кожен день, поки симптоми не зникнуть. Масло орегано необхідно приймати постійно, щоб накопичити ефект і позбутися симптомів. Не пропускайте прийоми, щоб відчути на собі цілющі властивості масла орегано. Денну дозу можна розподілити на прийоми протягом дня.

   • Як використовувати масло орегано з користю для здоров'я
   • Пийте масло разом з соком, водою або молоком. Так як масло орегано може бути дуже насиченим і навіть небезпечним в нерозбавленою формі, приймайте його в капсулах або змішуйте краплі з невеликим склянкою соку, води або молока перед вживанням.
    • Масло орегано (3-6 крапель) в поєднанні з соком допомагає впоратися з болем у горлі, застудою або синуситом.

    • Коли купуєте добавку, вибирайте ту, в якій міститься 70 або більше відсотків карвакрола.


    Метод 2 з 3: Наносите масло орегано як мазь

    Ті ж самі протигрибкові, протизапальні властивості масла орегано, які використовувалися при лікування гастроінтеральних і респіраторних захворювань, роблять його ефективним в лікуванні схожих проблем. Розбавлене масло можна наносити прямо на шкіру, щоб позбутися від грибкових інфекцій, свербежу, запалених ясен і інших шкірних подразнень.

     Як використовувати масло орегано з користю для здоров'я
    1. Дотримуйтесь інструкцій на пляшечці з олією орегано. Залежно від концентрації масла орегано в пляшці, яку викупили, вам може знадобитися змішувати масло з різними кількостями інших масел перед тим, як наносити їх на шкіру.

    2. Як використовувати масло орегано з користю для здоров'я
    3. Змішайте масло орегано з оливковою або кокосовим маслом. Якщо у вас концентроване масло орегано, змішайте 1 краплю олії зі столовою ложкою м'якого харчового масла, такого як оливкова або кокосове.
     • Якщо вам потрібно достатньо масла, щоб обробити велику поверхню шкіри, дотримуйтеся цієї пропорції у всій суміші.


     • Як використовувати масло орегано з користю для здоров'я
     • Почніть догляд за шкірою з одного нанесення на день. Якщо ваша інфекція або проблема буде розвиватися, або ви побачите тільки незначне поліпшення, наносите масло (розбавлене масло орегано) 2-3 рази на день.
      • Якщо через два тижні немає поліпшень або ж симптоми погіршилися, припиніть використання масла і зверніться до лікаря. Можливо, що від причини вашого шкірного захворювання не можна позбутися за допомогою масла орегано.


      Метод 3 з 3: Ставтеся до масла орегано як до ліків

      Як і будь-які інші ліки, масло орегано може володіти небезпечними побічними ефектами і навіть викликати алергічні реакції у деяких людей. Воно не призначене для лікування серйозних захворювань або сильних симптомів, якщо тільки прийом не проходить під наглядом лікаря або фармацевта.

       Як використовувати масло орегано з користю для здоров'я
      1. Знайте про можливі алергіях. Так як орегано відноситься до того ж сімейства рослин, що і м'ята, кмин, базилік і шавлія, у людей з алергією на ці рослини може виникнути схожа реакція і на орегано.
       • Якщо у вас є алергія на якусь рослину з цього сімейства, обережно ставитеся до маслу орегано, приймаючи дози з невеликою концентрацією до тих пір, поки ви не знаєте, як відреагує ваш організм.


       • Як використовувати масло орегано з користю для здоров'я
       • Не використовуйте орегано для тривалого лікування. Так як масло орегано перешкоджає засвоєнню заліза і може впливати на кровообіг, його потрібно використовувати тільки для короткочасного лікування певних захворювань.
        • Масло орегано - це не рекомендована добавка, навіть для людей, які страждають хронічним запаленням кишечника або тривалими шлунково-кишкові проблемами, якщо тільки вам їх не прописав лікар.


        • Як використовувати масло орегано з користю для здоров'я
        • Припиніть використання масла негайно і зверніться за медичною допомогою при певних реакціях. Якщо використання масла орегано викликає блювоту, шкірний висип, набряклість, роздратування і складності з диханням, зверніться до лікаря. Навіть натуральні масла володіють значними медичними властивостями і можуть викликати серйозні ускладнення, якщо їх приймати неправильно, або ж якщо їх приймають ті, у кого спостерігається непереносимість компонентів рослини.

        Поради

        • Спробуйте полоскання з розведеним маслом орегано, щоб зменшити біль у горлі або запалення синуса. Змішайте 2 або 3 краплі олії з апельсиновим соком або теплою водою і прополощіть горло кілька разів, вранці і ввечері, щоб зменшити запалення і боротися з інфекцією.

        • Кілька крапель олії також можна змішати з чайною ложкою цукру і приймати орально 2 або 3 рази на день, щоб позбутися від загальних симптомів запалення або інфекції.

        Попередження

        • Добавки, такі як масло орегано, не проходять перевірку на чистоту компонентів. Уважно вибирайте добавку виробників з хорошою репутацією, а також зберігайте добавку відповідно до інструкції на пляшці.

        • Не перевищуйте дози, зазначені на упаковці; передозування може викликати серйозні ускладнення.