Як полегшити біль у грудях шляхом рефлексології


3 методика: Рефлексологія від болю в грудях, пов'язаної з легеневою недостаточностьюРефлексология від болю в грудях, пов'язаної з шлунково-кишковим недомоганіемРефлексологія від болю в грудях, пов'язаної зі страхом і нападами паніки

Хоча багато людей і відносять болю в грудях до ознак серцевого нездужання, болю в даній області тіла можуть бути пов'язані з багатьма іншими причинами, включаючи проблеми з легенями, переломи ребер або навіть стрес. До речі, біль у грудях може відбуватися не тільки біля серця, а й по всій області від шиї до верхньої частини абдомінальних м'язів. Незалежно від причин такого болю, терапія рефлексології може прийти на виручку, а от яким чином ...

Кроки


Метод 1 з 3: Рефлексологія від болю в грудях, пов'язаної з легеневою недостатністю


Проблеми з легенями можуть спровокувати цілий ряд різновидів больових відчуттів в грудній клітці. Ви можете відчувати гострий біль, коли дихаєте, кашляєте або чхаєте. До того ж, астма, запальне захворювання дихальних шляхів, здатна викликати напади задухи, кашель і біль у грудях.

  Як полегшити біль у грудях шляхом рефлексології
 1. Виявіть рефлексні зони ваших легенів на підошві і верхньої частини ваших стоп. Рефлекторні точки підошви стопи починаються біля основи пальців ніг, тягнучись до рефлекторної лінії діафрагми.

 2. Як полегшити біль у грудях шляхом рефлексології
 3. Задійте обидва великі пальці і натиснете ними глибше в легеневу рефлекторну область стоп. Поступово опрацьовуйте всю цю зону від одного краю до іншого.

 4. Як полегшити біль у грудях шляхом рефлексології
 5. Зробіть масаж відповідної області на верхній стороні стопи точно таким же чином, правда, задіюючи менші зусилля.

 6. Як полегшити біль у грудях шляхом рефлексології
 7. Повторіть дану процедуру, як мінімум, 5 раз на обох стопах. Якщо ви страждаєте від хронічних захворювань легень, то спробуйте проходити сесії рефлексології кожен день.

Метод 2 з 3: Рефлексологія від болю в грудях, пов'язаної з шлунково-кишковим нездужанням

Шлунково-кишкові нездужання включають кислотний рефлюкс, печію, спазм стравоходу, виразку і хвороби жовчного міхура.

  Як полегшити біль у грудях шляхом рефлексології
 1. Сфокусуйте свої старання на рефлекторних точках шиї, розташованих біля основи пальців ніг, коли ви хочете заспокоїти біль, витікаючу з вашого стравоходу або горла. Включіть в свою програму рефлекторні точки бічних частин шиї, які розташовані по сторонам другого і третього пальців ніг, якщо вважати великий палець першим.

 2. Як полегшити біль у грудях шляхом рефлексології
 3. Прикладіть тиск на рефлекторні точки шлунка, верхнього тонкого кишечника і стравоходу при лікуванні виразки.
  • Рефлекторна точка шлунка знаходиться на підошві вашої лівої стопи відразу під рефлекторної точкою легких.

  • Обробіть рефлекторні точки тонкої кишки, що знаходяться на підошвах ваших стоп в області підошовної дуги.


  • Як полегшити біль у грудях шляхом рефлексології
  • Знайдіть рефлекторну точку жовчного міхура на підошві вашої правої стопи, використовуючи великий палець в якості інструменту надання глибокого, рівномірного тиску протягом 15 секунд.
   • Розслабтеся і повторіть мінімум 5 разів.

   • Ця рефлекторна точка є маленькою за розміром, так що, якщо ви не впевнені в правильності визначення рефлексної точки жовчного міхура, то ви просто можете чинити тиск по всій області рефлекторної точки печінки, що обов'язково подіє і на жовчний міхур.


   Метод 3 з 3: Рефлексологія від болю в грудях, пов'язаної зі страхом і нападами паніки

   Почуття тривоги і напади паніки є психологічними за своєю природою, проявляючи фізичні наслідки, які включають посилене серцебиття, нудоту і біль у грудях.

    Як полегшити біль у грудях шляхом рефлексології
   1. Слід звернути увагу на корінь проблеми, так як почуття тривоги часто провокується стресом. Використання рефлексології щодня знижує виснаженість і пом'якшує стрес.

   2. Як полегшити біль у грудях шляхом рефлексології
   3. Обробіть рефлекторні області стопи, які сприяють розслабленню і зменшенню внутрішньої напруги. Більшість цих точок розташовано на пальцях ніг, хоча масаж всієї стопи також увінчається в розслабленні. Прихильники рефлексології вірять, що така терапія допоможе очистити тіло від негативних думок, емоцій і токсинів.

   4. Як полегшити біль у грудях шляхом рефлексології
   5. Не забудьте про рефлекторні точки наднирників і діафрагми.

   6. Як полегшити біль у грудях шляхом рефлексології
   7. Звертайте увагу на рефлекторні точки, що знаходяться на пальцях ніг, що відповідають за голову і шию. Чинення тиску на ці точки посприяє усуненню напруги в цих областях, які часто є джерелом головного болю, провідних до нападів тривоги і сум'яття.

   8. Як полегшити біль у грудях шляхом рефлексології
   9. Пропрацюйте точки, що відповідають за ребра і м'язи верхньої частини тіла під час своєї сесії рефлексології. Тиск на ці точки поліпшить кровообіг і допоможе м'язам спини розслабитися.
    • Почніть з правої стопи, натискаючи на підошву обома великими пальцями рук і, надалі, задіюючи всі пальці рук, обробіть область біля основи пальців ніг.

    • Кінчики пальців рук зустрінуться посередині вашої стопи.

    • Повторіть те ж саме на лівій стопі для завершення процедури.


    Поради

    • Якщо у вас немає в наявності карти рефлекторних точок, то ви просто можете масажувати пальці і різні області стоп, надаючи глибоке і рівномірний тиск.

    • По можливості, сядьте на зручний стілець або килимок для йоги у відокремленій кімнаті з пригашеним світлом при занятті рефлексологией. Спокій і тиша розташовують до продуктивної сесії рефлексології.

    • Біль у грудях може бути знижена шляхом створення тиску на певні рефлекторні точки дихальних і травних органів, розташованих на вухах і руках.

    • Регулярні сесії рефлексології допоможуть вам залишатися повним енергії та здоров'я.

    • Рефлексологія - це прекрасний метод лікування для людей, що мають переломи ребер, так як ви зможете полегшувати біль в цій галузі, не торкаючись її на пряму.

    • Так як біль у грудях може відбуватися з інших частин тіла, таких як жовчний міхур, то майте на увазі, що підйом зводу стопи відповідає грудній клітці, а подошвенная дуга відповідає за абдоминальную область.

    Попередження

    • Проконсультуйтеся зі своїм лікуючим терапевтом про виникнення болю в грудях. Рефлексологія не є заміною медичного діагнозу.

    • Рефлексологія, якщо виконана вірно, служить дуже хорошим способом полегшення і навіть зцілення недуг, але вона жодним чином не претендує на звання точної науки, особливо, коли ви відчуваєте гостру і незрозумілу біль в грудях, так що зверніться спочатку до доктора.

    Що вам знадобиться

    • Карти рефлексології;

    • Килимок для йоги (за вибором).