Як послабити біль у спині шляхом рефлексології


2 методика: Акупунктурні точки стопи для зниження болю в спінеАкупунктурние точки рук для зниження болю в спині

Біль у спині заслужила звання глобального недуги, який може бути полегшений за допомогою терапії рефлектологіі. Більшість випадків неприємних відчуттів в спині не має відношення до якогось певного нагоди, такому як травма. Даний вид болю зазвичай виникає нерегулярно. Але незалежно від того, чи є ваше нездужання короткочасним або хронічним, існують спеціальні підходи рефлексології, здатні полегшити або повністю ліквідувати будь-які розряди больових прецедентів.

Кроки


Метод 1 з 2: Акупунктурні точки стопи для зниження болю в спині


Дбайте про болі в спині шляхом створення тиску на стопи ніг, на зону навколо ваших п'ят і щиколоток, а також на внутрішню сторону обох стоп - відповідні точки нервових закінчень вашої спини розташовані вздовж внутрішньої частини стоп ніг. Біль у верхній частині спини усувається шляхом впливу на певні точки на нижній і верхній частинах стоп.

  Як послабити біль у спині шляхом рефлексології
 1. Спочатку сконцентруйтеся на шийному відділі хребта. Акупунктурні точки хребта розташовані вздовж внутрішньої частини стопи; але не на самій підошві, а збоку.
  • Візьміть вашу праву стопу в ліву руку і за допомогою великого пальця правої руки обробіть всі рефлекторні точки внутрішньої бічної частини стопи, починаючи з великого пальця і ​​до самої щиколотки.

  • Починаючи з великого пальця стопи, міцно натисніть великим пальцем руки на шкіру і, не знижуючи створеного тиску, просувайтеся таким чином уздовж бічної частини стопи, ретельно масажуючи кожну точку на своєму шляху.


  • Як послабити біль у спині шляхом рефлексології
  • Приділіть увагу сідничного нерва. Рефлекторні точки сідничного нерва розташовані прямо позаду кістки щиколотки і простягаються вгору по прямій лінії на 10 сантиметрів. Запалення сідничного нерва викликає пекучий біль у нижній області ноги з причини затиску нервових закінчень, що може бути викликано декількома факторами. Масаж рефлекторних точок сідничного нерва відновить нормальний кровотік в цій галузі. Якщо ви будете щодня обробляти цю точку, то ви відразу помітите поліпшення вашого стану в цій зоні.

  • Як послабити біль у спині шляхом рефлексології
  • Дбайте про здоровий стан верхньої частини спини шляхом застосування рефлексології до відповідних точок, що відповідає за верхню частину спини і плечі.
   • Прикладіть тиск своїм великим пальцем руки на область нижче основи великих пальців ніг, - спочатку на підошві, а потім у верхній частині.

   • При роботі з підошвою стопи ви можете задіяти свої кулаки для посилення тиску на ті точки.

   • Такі ж рефлекторні точки, розташовані на верхній частині стопи вимагають більш щадного підходу в виду наявності більшої кількості кісток і більш чутливої ​​шкіри.


   Метод 2 з 2: Акупунктурні точки рук для зниження болю в спині

   Використовуйте рефлекторні точки на руках, коли вам не дуже зручно досягти стоп або в разі травми або інфекції в області ніг.

    Як послабити біль у спині шляхом рефлексології
   1. Впливайте на рефлекторні точки хребта і спини за допомогою створення тиску великим пальцем на площу зовнішньої частини долоні.

   2. Як послабити біль у спині шляхом рефлексології
   3. Обробляйте рефлекторні точки ваших плечей шляхом додатка тиску на область нижче мізинця зверху і знизу вашій долоні.
    • Завжди масажуйте точки на обох руках; ліве плече має нервові закінчення в лівому мізинці, а праве плече, відповідно, - у правому мізинці.


    Поради

    • В меню рефлексології також пропонується можливість обробки точок, з'єднаних з мозком (пальці ніг і рук), що викличе випуск ендорфіну, природного гормону щастя.

    • Пам'ятайте, що не всі рефлекторні точки спини розташовані на підошві стоп. Головні рефлекторні точки мають місце бути на верхній частині стоп і навіть в нижній частині ніг.

    • Навіть якщо ви не страждаєте від хронічного болю в спині, спробуйте застосовувати рефлекторний масаж по кілька хвилин на день. Чим більше ви займаєтеся цією терапією, тим більше користі ви з неї витягаєте. Розгляньте дану процедуру, як оздоровчу профілактику загального характеру.

    • Переконайтеся в тому, що ви підтримуєте нижню частину спини, коли сидите на стільці. При необхідності, покладіть подушку або згорнутий рушник для створення потрібної вам опори.

    • Спіть на жорсткому матраці, бажано на тому, що не досягли 10 років.

    • Розгляньте можливість відвідування прийому професійного рефлексологія, якщо ви відчуваєте неабияку біль у спині. Ви також можете займатися рефлексотерапією самостійно в проміжок між професійними сесіями. Коли ви проходите лікування рефлексологією у терапевта, то звертайте увагу на силу і якість тиску на рефлекторні точки з боку служителя панацеї, так як при виконанні процедури самостійно, вам потрібно буде відповідати праці професіонала.

    Попередження

    • Відвідайте вашого дільничного терапевта у разі наявності у вас важкої травми спини.

    • Неправильна постава і відсутність фізичної активності здатне нівелювати всі ваші спроби боротьби з болем у спині. Слабкі м'язи преса не справляються з підтримкою маси спини, так що слід приділяти увагу і закачувати дану групу м'язів. Виходьте хоча б на невелику пішу прогулянку кожен день і використовуйте сходинки замість ліфта.

    • Всі люди різні, тому час, необхідний для виявлення помітного поліпшення, варіюється від людини до людини в залежності від його загального стану здоров'я, віку, режиму харчування і навіть рівня стресу. Одна рефлексотерапія може звести нанівець всю вашу біль у спині, або ж вам потрібно буде пройти, як мінімум, 10 таких сесій, щоб відчути полегшення болю.

    Що вам знадобиться

    • Карта рефлекторних точок стоп.

    • Карта рефлекторних точок рук.

    • Карта рефлекторних точок вух (за бажанням).