Як відкрити третє око


2 методика: навчіться медітіроватьоткройте свою інтуїтивну сторону

Третє око символізує просвітлене стан свідомості, за допомогою якого можна сприймати світ майже надприродним чином. Використання третього очі не означає зміни психіки або придбання магічних сил. Це означає посилений контроль над розумом і емоціями і більш глибоке відчуття навколишнього світу. На жаль, ви не зможете домогтися цього відразу; вам необхідно присвятити своє життя духовній практиці, якій необхідно займатися щодня. Читайте далі, щоб дізнатися, як це зробити.

Кроки


Частина 1 з 2: навчіться медитувати


  Як відкрити третє око
 1. Знайдіть відповідну обстановку. Виберіть відносно спокійне місце, де можна побути одному, принаймні, 30 хвилин. Там не повинно бути абсолютно тихо, але постарайтеся знайти місце, де ви не будете надмірно відволікатися.

 2. Як відкрити третє око
 3. Сядьте в позу для медитації. Сядьте на землю, схрестіть ноги, тримайте спину прямо, а руки покладіть на коліна. Якщо сидіти на землі вам незручно, то сядьте на стілець з прямою спиною.
  • Підтримуйте верхню частину тіла черевними м'язами і не сутультесь. Розправте груди і опустіть плечі.


  • Як відкрити третє око
  • Розслабте тіло. Напруженість вкрай ускладнює можливість концентрування. Ви можете не усвідомлювати, наскільки напружені ваші м'язи, поки не зробите свідоме зусилля їх розслабити. Вільно опустіть плечі, розслабте м'язи шиї і обертайте головою з боку в бік, щоб розслабитися.

  • Як відкрити третє око
  • Розслабте розум. Це, мабуть, найбільш важлива частина відкриття третього ока і найскладніша, бо вам знадобиться очистити голову від будь-яких думок. Зробіть це, зосередивши всю свою увагу на аспекті фізичного світу, будь то вдих і видих, звук проїжджаючих повз автомобілів або відчуття землі під вами.
   • Неможливо уникнути думок повністю. Якщо у вас виникла думка, визнайте її, ідентифікуйте як думка і дозвольте зникнути у вашій свідомості.

   • Для того, щоб навчитися ефективно очищати свої думки, потрібно багато практики. Часто люди стикаються з труднощами в перші 10-15 хвилин медитації, так як на розум все ще впливає хаос повсякденному житті. Дайте час для переходу із зовнішнього світу в медитативний стан.


   • Як відкрити третє око
   • Медитуйте кожен день. Думайте про медитації, поки ви чистите зуби; чим частіше ви це робите, тим ефективніше вона буде. Навіть якщо ви будете медитувати всього лише протягом 3-5 хвилин в день, ви будете з часом поступово ставати більш усвідомленим.
    • Можливо, ви захочете встановити таймер на час медитації, щоб вам не доводилося гадати, скільки ви вже просиділи.


    Частина 2 з 2: відкрийте свою інтуїтивну сторону

     Як відкрити третє око
    1. Зверніть увагу на навколишній світ. Інтроверти вважають, що вони більш інтуїтивно розуміють світ, ніж звичайні люди, і вони можуть бути праві. Це тому, що вони, як правило, витрачають багато часу, спостерігаючи за іншими людьми, і при цьому розвивають більш глибоке розуміння таких речей, як мова тіла, міміка та інші приховані типи комунікацій. Це дозволяє їм краще розпізнати брехню, сарказм, сексуальну хімію та інші приховані сигнали.
     • Спробуйте виходити в громадські місця, наприклад, парк, ресторан або кафе, і просто спостерігати за людьми. Не будьте грубі і не перестарайтеся, підслуховуючи чужі розмови. Спробуйте самі придумати історію цих людей, тему їхньої розмови та іншу інформацію. Чим більше ви будете практикуватися, тим краще у вас буде виходити.

     • Наступного разу, коли ви будете сидіти за столом з сім'єю або друзями, трохи помовчіть і просто прислухайтеся до розмови. Спостерігайте за мовчали людьми і стежте за їх реакцією на взаємодія, яка відбувається. Спробуйте уявити собі, про що думають люди, коли мовчать. Знову ж таки, чим більше ви будете практикуватися, тим краще у вас буде виходити.


     • Як відкрити третє око
     • Звертайте увагу на свої сни. Багато людей, що володіють психічними здібностями, вважають, що сни можуть служити передчуттям. Перш ніж аналізувати сни, ви повинні почати вести журнал сновидінь. Заведіть щоденник і тримайте його біля ліжка, щоб ви могли відразу ж записати свої сни, як тільки прокинетеся.
      • Пам'ятайте про свої сни і постарайтеся знайти зв'язок, якщо така є, між сном і вашої повсякденним життям. Проаналізуйте, збулося чи що-небудь, що снилося вам в останні пару тижнів, в реальному житті.


      • Як відкрити третє око
      • Прислухайтеся до своїх інстинктів. Чи було у вас своєрідне передчуття про людину, місці або подію, яке ви не могли пояснити? У вас бувало відчуття, що що-небудь трапиться, без будь-яких переконливих доказів цього? Такі відчуття називаються інстинктами; і вони є у кожного. На жаль, багато хто забуває свої інстинкти і вибирають надмірну раціоналізацію життя. Наступного разу, коли у вас виникне одне з цих почуттів, запишіть його і подивіться, чи збудеться воно. Постарайтеся простежити зв'язок між цими інстинктивними почуттями і вашим життям.
       • Пам'ятайте, що передчуття не обов'язково виявляться правдою. І навпаки, якщо це правда, подія може відбутися в реальному житті через кілька днів, місяців або навіть років. Кращий спосіб переконається в правдивості інстинктивних відчуттів, це записати передчуття і час від часу перечитувати записи.


       Поради

       • Багато людей блокують третє око, тому що занадто занурені у свої щоденні думки, справи і турботи. Якщо ви хочете відкрити свій третій очей, вам потрібно медитувати щодня, принаймні, по кілька хвилин.

       • У глибині кожного з нас цілий всесвіт.

       • Можливо, ви знайдете корисним вивчення індуїзму, буддизму та інших традицій, які обговорюють концепцію третього ока.

       • Розгляньте можливість відвідування групових занять медитацією. Інструктор підштовхне вас в правильному напрямку, а групові заняття

       допоможуть зосередитися.