Як зменшити тривогу, застосовуючи траволікування


3 методика: Трави, які допомагають зменшити беспокойствоБезопасное та ефективне використання травІсточнікі трав

Якщо ви часто відчуваєте тривогу, хвилювання, поганий настрій і не можете позбутися від цього стану, спробуйте змінити його, використовуючи лікування травами, замість ліків. Протягом багатьох століть, в різних культурах використовуються трави для лікування тривоги, причому таке лікування виявляється досить ефективним. Прочитавши цю статтю, ви дізнаєтеся, які трави краще всього використовувати, якщо стикаєтеся з тривожними розладами.

Кроки


Метод 1 з 3: Трави, які допомагають зменшити занепокоєння


  Як зменшити тривогу, застосовуючи траволікування
 1. Спробуйте мелісу. Ця трава росте в Середземномор'ї, і має довгу історію використання як протівотревожного кошти. Лимонний бальзам використовується у всьому світі для поліпшення роботи нервової системи, шлунково-кишкового тракту та нормалізації кров'яного тиску. Екстракти трав містять лікувальні компоненти, які мають заспокійливу дію, і це один з найпопулярніших методів, використовуваних для лікування тривоги.
  • Дослідження показують, що седативний ефект меліси посилюється в поєднанні з іншими заспокійливими травами. Крім того меліса застосовується при лікуванні інших захворювань, включаючи розлад шлунка, кольки, герпес, тривожність, і диспепсія.


  • Як зменшити тривогу, застосовуючи траволікування
  • Спробуйте страстоцвет. Страстоцвет є трав'яним седативним засобом, що допомагає зняти нервове перенапруження і поліпшити якість сну. Це засіб часто застосовують для лікування безсоння, викликаної тривогою. Страстоцвет зменшує нудоту і відчуття «метеликів в животі».
   • Страстоцвет також використовується для лікування тривожних розладів (серйозніші форм тривоги).

   • Якщо ви вагітні, чи не приймайте страстоцвет. Використання цього засобу може бути небезпечно для вагітних жінок, так як воно містить речовини, які можуть викликати скорочення матки.


   • Як зменшити тривогу, застосовуючи траволікування
   • Спробуйте лаванду. Лаванда - дивно цілюща трава, її квіти мають приємний запах і широко використовуються в ароматерапії для розслаблення. Крім того ця трава відома своїми заспокійливими властивостями. Недавні дослідження показали, що запах лаванди допомагає розслабитися і зняти депресію.
    • Лаванда також використовується для лікування захворювань травної системи і зменшує болю в животі.

    • Не використовуйте цю траву для лікування хлопчиків, які ще не досягли статевої зрілості. Це може вплинути на гормональний фон, і внаслідок цього, на нормальний ріст дитини.


    • Як зменшити тривогу, застосовуючи траволікування
    • Їжте кріп. Ця трава досить популярна в Індії і ефективна для лікування шлунково-кишкових розладів, які є результатом тривоги. Кріп можна знайти всюди, ви можете зустріти його на узбіччях Каліфорнії і в інших місцях з помірним кліматом. Фенхель використовують як харчову приправу, а також додають в чай.

    • Як зменшити тривогу, застосовуючи траволікування
    • Запитайте свого лікаря про кава-кава. Кава -кава вважається одним з найефективніших рослинних заспокійливих лікарських засобів. Крім того ця рослина піднімає настрій і заспокоює розум. Воно особливо ефективно при лікуванні стресу і депресії. Кава -кава не викликає звикання, і може бути використана у вигляді настоянки; застосування у вигляді таблеток не достатньо ефективно. Людям з проблемами печінки не рекомендується використання кава-кава.

    • Як зменшити тривогу, застосовуючи траволікування
    • Використовуйте валеріану в якості снодійного. Корінь валеріани має седативну, заспокійливу властивість і є дуже ефективним при лікуванні тривоги, викликаної безсонням. Корінь валеріани використовується у всьому світі для зниження стресу, і сприяє хорошій якості сну.

    • Як зменшити тривогу, застосовуючи траволікування
    • Використовуйте ромашку. Квітки ромашки часто додають в чай, і використовують для лікування тривоги і стресу, а також розлади шлунка. Ромашку найкраще використовувати, якщо вам довелося зіткнутися з ситуацією, що викликала у вас стрес, а не при лікуванні хронічної тривоги.

    • Як зменшити тривогу, застосовуючи траволікування
    • Спробуйте ашваганди. Це природний засіб широко використовується в Індії протягом тисяч років в аюрведичній (стародавньої) медицині, для лікування тривожних розладів. Завдяки своєму складу, Ашваганда по праву вважається антистресовим засобом.

    • Як зменшити тривогу, застосовуючи траволікування
    • Спробуйте L- теанин. Максимальна кількість цієї амінокислоти міститься в молодих листочках чаю. Завдяки тому, що амінокислота активно проникати в мозок, L- теанин благотворно впливає на психіку людини. L -теанін зменшує розумовий і фізичне напруження і допомагає розслабитися, при цьому не відчуваючи сонливість.

    Метод 2 з 3: Безпечне та ефективне використання трав

     Як зменшити тривогу, застосовуючи траволікування
    1. Вирішіть, в якій лікарській формі ви будете використовувати траву. Більшість трав, використовуваних для лікування тривоги, приймають у вигляді екстракту або настоянки, а також як біодобавки або просто в свіжому вигляді. Проте, варто звернути увагу, що деякі трави є більш ефективними, коли вони приймаються в певній лікарській формі. Кава -кава, наприклад, не так ефективна, у формі таблеток. Ознайомтеся з рекомендаціями щодо використання трав, перш ніж починати лікування. Отримавши достатньо інформації, ви зможете самі визначити яка форма більш ефективна.

    2. Як зменшити тривогу, застосовуючи траволікування
    3. Дізнайтеся, якими побічними ефектами володіє трава, яку ви збираєтеся приймати. Більшість трав, використовуваних для лікування тривоги, вважаються безпечними, наприклад, деякі трави успішно використовуються протягом тисяч років. Проте, існують певні ситуації, при яких використання трав може негативно позначитися на здоров'ї людини. Ретельно вивчіть побічні ефекти трави, яку ви вирішили використовувати, якщо одне з описаних обставин відноситься до вас:
     • Ви вагітні. Багато лікарські трави можуть негативно відбитися на вагітності, тому будьте дуже обережні, вирішуючи приймати ту чи іншу траву під час вагітності.

     • Ви маєте хронічні захворювання. Якщо у вас є проблеми з печінкою або нирками, існує ряд трав, які вам не слід приймати. Проконсультуйтеся з лікарем перед застосуванням обраної вами трави.

     • Ви даєте траву дитині. Дитячий організм розвивається, і тому реакція дитячого організму на трави може відрізнятися від реакції дорослого організму. Перед тим як давати траву дитині, проконсультуйтеся з педіатром, щоб переконатися, що це безпечно.

     • Ви приймаєте інші ліки. Деякі трави не поєднуваних з певними ліками; краще перестрахуватися і проконсультуватися з лікарем, перш ніж приймати траву.


     • Як зменшити тривогу, застосовуючи траволікування
     • Не перевищуйте рекомендовану дозу. Трави слід приймати в ретельно розрахованої дозуванні для максимальної ефективності. Приймаючи велику дозу, ніж рекомендовано, ви не зможете прискорити процес одужання, а тільки збільшите свій стан. Наприклад, дивно м'який квітка ромашка заспокоює і викликає сонливість при правильному використанні. Однак якщо вжити цей засіб в більшій кількості, ви зіткнетеся з розладом шлунка, нудотою і блювотою.

     Метод 3 з 3: Джерела трав

      Як зменшити тривогу, застосовуючи траволікування
     1. Купуйте трави в магазинах здорового харчування. Оскільки все більше людей використовують трави для лікування тривоги, ці кошти стали доступнішими в традиційних продуктових магазинах. Проте, віддавайте перевагу магазинам здорового харчування і харчових добавок.
      • Якщо у вашому районі немає подібних магазинів, ви можете замовити трави через інтернет. З'ясуйте, в якій формі рекомендується вживати обрану вами траву, знайдіть інтернет - магазин трав, і придбайте пакет трави. Mountain Rose Herbs є компанією, що пропонує велику різноманітність трав, а також інструкції по застосуванню кожної трави.

      • Якщо є можливість, спробуйте невелику дозу. Вам може не по душі припасти запах чи смак певної трави. Перед тим як купувати велику кількість трави, спробуйте для початку взяти невелику дозу. Попросіть пробний варіант необхідної вам трави, або ж купите невелику дозу, щоб спробувати, перш ніж починати лікування. Ціна трави може бути досить високою, тому застосовуючи ці запобіжні заходи, ви зможете заощадити гроші.


      • Як зменшити тривогу, застосовуючи траволікування
      • Купуйте трави з авторитетних джерел. Існує безліч компаній, що продають трави, деякі з них стежать за якістю своєї продукції, інші менш надійні в цьому відношенні. Уважно ставтеся до вибору компанії, де ви збираєтеся купувати трави. Постарайтеся з'ясувати, де вирощуються рослини, і який процес вони проходять, перш ніж опинитися на прилавку магазину. Отримайте відповіді на наступні питання:
       • Трави вирощують у вашому районі чи їх збирають десь далеко?

       • При вирощуванні трави чи використовуються пестициди?

       • Через який процес обробки проходять трави?

       • Додаються Чи хімічні речовини для кращого збереження трави?


       • Як зменшити тривогу, застосовуючи траволікування
       • Спробуйте виростити свою власну траву. Щоб бути впевненим в 100% якості трав, ви можете вирощувати їх самостійно. Не всі трави можна виростити у вашій місцевості, однак спробуйте виростити деякі види, в маленькому горщику на підвіконні.
        • Спробуйте виростити мелісу, одну з найбільш популярних і ефективних трав для лікування тривоги. Ця трава легко росте в маленькому горщику. Зірвіть кілька листочків і помістіть їх в кружку. Залийте окропом, і дозвольте чаю настоятися протягом п'яти хвилин. Додайте трохи лимона і мед, і насолоджуйтеся смаком свіжого та смачного чаю.

        • Дізнайтеся, як зберігати трави і робити настоянки з трав, якщо вживання в свіжому виді не вважається ефективним методом. Ви також можете використовувати трави, такі як фенхель і лаванду в кулінарії.


        Поради

        • Купуйте екстракти, які містять певний відсоток активних хімічних речовин, завдяки чому збільшується ефективність використовуваної трави.

        • Багато з вищезазначених трав важко знайти в нашій місцевості, тому їх слід замовляти через Інтернет. Amazon.com прекрасно підійде для цієї мети.

        Попередження

        • Перш ніж приймати трави або біодобавки, проконсультуйтеся з лікарем. Ви можете отримати консультацію з будь-якого питання, пов'язаного з лікуванням травами.