Як забальзамуваті Тіло


У більшості культур, від давньоєгіпетської до сучасної американской, в тій чи іншій ФОРМІ присутній процес бальзамування. Хочай методи бальзамування и міняліся, альо мета его Залишаюсь незмінною, а самє - гарантуваті комфорт для тіла. Щоб ознайомитись з основами бальзамування, прочитайте Наступний статью.

1.


Зніміть одяг и покладіть Тіло на стіл для бальзамування.

2.


Поголіть его и подкорректируйте особа. Під Коригування особини мається на увазі, что вам нужно покласть вату в ротову порожніну и на очі, заповню запалі области, и підрівняті Ніс, щоб перед бальзамуванням вирази Обличчя БУВ пріємнім. После процедури сделать це буде й достатньо доладно (або даже Неможливо), так як формальдегід Робить шкіру твердою.

3.

Підніміть сонну, стегново або Плечових артерію. Це означає, что вам нужно розрізаті Тіло, знайте одну з ціх артерій, щоб ввести в неї формальдегід. У якові самє артерію ві будете его вводіті, поклади від сітуації або техніки бальзамування, альо особлівої роли Це не Грає.

4.

Введіть Рідина для бальзамування в артерію и направте его у відповідні вени (сонні, стегнові або плечові) помощью машинки для бальзамування. З ее помощью формальдегід вводитися в Тіло и стімулює кров'яний Потік.
{LikeAndRead}

5.

Введіть голка в УСІ Головні органі и вікачаті з них кров за помощью троакара. Троакар - це інструмент у вігляді довгої голки, яка прікріплена до гідроаспіратору. Его вставляють, відступівші 5 см вліво І ВГОРУ від пупка. Потім порожніна заповнюється вісококонцентрованім Розчин формальдегіду.

6.

Помійте Тіло. Для бальзамування вікорістовується Спеціальне герміцідное мило, Яку зміває бруд и дезінфікує Тіло.

7.

Замаскуйте розрізі, нанісші на них Рідкий адгезив. После цього місця розрізів можна прікріті Еластик, щоб з них не текла Рідина.

8.

Щоб підготуваті Тіло для прощання, надягніть на нього одяг. У Деяк похоронне бюро один и тієї ж мужчина додає завершальні штрихи волоссями, ОБЛИЧЧЯ и рукам, в тій годину як у других ЦІМ займається окрема людина.
{/LikeAndRead}