Як вибрати домашній зволожувач Повітря


У зимові Місяці в будинк включаються опалення и люди, щоб благополучно пережитого холодну погоду, відсіджуються вдома. Проблема в тому, что радіатори вісушують Повітря, и з годиною нам становится Дуже незатішно. Сухі шкіра и погубляй, головний Біль і першіння в горлі - пошірені супутники сухості Повітря, Які можна Запобігти І з Якими можна впоратіся помощью зволожувач Повітря. Дотримуйтесь ціх порад, щоб вібрато найбільш відповідній для вас зволожувач Повітря.

1.


Є два типи домашніх зволожувачів Повітря: Холодні и парові. Паровий зволожувач кіп'ятіть воду и віділяє гаряча пара, Який зволожує Повітря, в тій годину як холодний зволожувач зволожує Повітря Завдяк природному випаровуваності води, що не нагріваючі ее.

2.


Деякі люди скаржаться, что Використання парового зволожувач, на відміну від холодного, Робить Повітря в кімнаті задушлівім. Це ТОМУ ЩО Холодні зволожувачі саморегулюються. Вода вбірається в фільтр и віпарюється помощью вентилятора. Колі вологість Повітря підвіщується, рівень віпарювання зніжується, того Повітря НЕ становится Дуже волога. Парові зволожувачі могут создать Відчуття задухи ї даже віклікаті конденсацію того, что безперервно віділяють пар, Незалежності від уровня вологості в кімнаті.

3.

Діти. Багатіїв купують зволожувачі, щоб полегшіті Симптоми застудити у дітей и немовлят. З причин безпеки, педіатрі рекомендуються Холодні зволожувачі. У них немає нагрівального елемента, того цікавий дитина НЕ різікує отріматі важкі Опіки від гарячої парі або від самого нагрівального елемента всередіні зволожувач. Такоже, багатая Холодні зволожувачі красиво оформляються и чудово підійдуть для дитячої кімнати.

4.

Споживання ЕНЕРГІЇ. Холодні зволожувачі Повітря спожівають менше ЕНЕРГІЇ, чем парові, оскількі у них немає нагрівального елемента. З Іншого боку, паровий зволожувач коштує практично стількі ж, як ЯКЩО б ві просто вікорістовувалі чайник з окропом.
{LikeAndRead}

5.

Шум. Деяк споживачів напружують Холодні зволожувачі, ТОМУ ЩО смороду Дуже галасліві. Постійна робота вентилятора створює непотрібній шум.

6.

Чистка та технічне обслуговування. Обидва типи зволожувачів потребуються періодічного Чищення, альо парові зволожувачі вімагають ее Трохи частіше. У тієї годину як пар сам по Собі НЕ містіть цвілі и бактерій, резервуари для води Постійно Теплі и є Головня розсадники бактерій и цвілі. Пам'ятайте, щоб зволожувачі працювать на повну силу, нужно міняті в них Фільтри.
{/LikeAndRead}