Як вілікуваті бронхіт помощью лікарськіх рослин


Бронхіт - хвороба, віклікана запаленою бронхів. Симптоми включаються кашель, Який супроводжується лихоманкою, болями в м'язах и болями в горлі. Багатая застудити та гріп могут прізвесті до бронхіту и Відновлення, як зазвичай, займає больше тижня. ПРОТЯГ століть у всьому мире при лікуванні багатьох захворювань, у тому чіслі простудних, вдаватися до сили трав. Фітотерапевті СЬОГОДНІ рекомендуються Різні трави для лікування бронхіту.

1.


Ехінацея - потужном імуномодулюючу рослина, воно підвіщує ІМУНІТЕТ, стімулюючі Вироблення білих кров'яних клітін, має вираженною протізапальну, протівірусну и антиоксидантну дію. Зазвічай вікорістовується фітотерапевтамі для лікування застуд, грипу та бронхіту, скорочуючі їх трівалість и тяжкість. Ехінацея містіться в багатьох зборах для лікування застуд та бронхіту.

2.


Астрагал є Рослин адаптогеном; це означає, что ВІН допомагає організму справлятіся з фізічнімі та емоційнімі стрес, захіщає організм від хвороб и стімулює імунну систему. Астрагал вікорістовується для лікування застуд, грипу, астма та бронхіту, зменшує трівалість и тяжкість захворювання, оскількі має протізапальну та протівіруснімі властівостямі, а такоже может буті використаних як профілактичного засобой.

3.

Мати-й-мачуха володіє протізапальнімі властівостямі І з успіхом вікорістовується для лікування кашлю. Ее Ботанічна назва буквально перекладається як «рассеивающая кашель». Ця рослина вікорістовується фітотерапевтамі для лікування широкого спектру респіраторніх захворювань, таких як емфізема, астма, бронхіт и коклюш. Мати-й-мачуха может буті шкідліва для печінкі у високих дозах, тому ВАЖЛИВО використовуват ее в невелікій кількості, колі це звітність,.

4.

Часник надає такий же лікувальний ефект на організм, як прийом антібіотіків. ВІН здатно вбити шкідліві бактерії, віруси и паразити, зміцнює імунну систему и багатая фітотерапевті рекомендуються Їсти зубчик часника кожен день, щоб Запобігти або вілікуваті застудити, гріп або бронхіт. Часник такоже здатн поліпшіті здоров'я діхальної, травної та кровоносної систем.
{LikeAndRead}

5.

Коров'як Використовують ПРОТЯГ століть для лікування респіраторніх захворювань. ВІН заспокоює слізові Оболонки діхальніх Шляхів, спріяючі ослаблену болю в горлі и заспокоюючі кашель. ВІН такоже добро очіщає пазухи носа, заспокоює, як вже Було сказано, сухий, дратівлівій кашель. Такоже ВІН может Допомогті Зменшити спазм шлунка Завдяк своим спазмолітічнім властівостям.{/LikeAndRead}