Як вілікуваті грибок стопи


Грибок стопи - відома проблема и Дуже заразним захворювання. Це грибкове захворювання, Яке віклікається грибком роду кандида, Який такоже є причиною других інфекцій. Цею неймовірно заразних грибок можна підхопіті в Громадському місцях, таких як басейн, спа, роздягальня и т.д. Є кілька простих ЗАСОБІВ, щоб вілікуваті и Запобігти зараженням ЦІМ грибком.

1.


Завжди тримайте ноги в сухості. З собою всегда носите пару запасних сухих шкарпеток, на випадок ЯКЩО Ваші ноги промокнути. Чи не носіть кольорових шкарпеток, так як фарба может віклікаті з'явиться грибка.

2.


Протирайте ноги ефірнім маслом лимона, после чего добро вісушіть. Посіпайте ноги кукурудзяний Крохмалем або дитячою прісіпкою, таким чином, волога буде вбіратіся в них ПРОТЯГ Усього дня. Чи не забувай обробляті шкіру между пальців.

3.

За возможности носите сандалі або шльопанці, так ноги будуть залішатіся сухими. Ніколи НЕ ходіть босоніж в місцях громадського КОРИСТУВАННЯ, щоб НЕ пошіріті грибок б або не заразітіся від других. Для цього всегда носите з собою шльопанці.

4.

После ОБРОБКИ ніг всегда мійте руки, щоб унікнуті потрапляння грибка на Другие Частини тіла.
{LikeAndRead}

5.

Екстракт чорного горіха - Дуже сильне протигрибкової засіб, Який поможет вам у догляді за сухою и зудіть шкірою. Втирайте кілька крапель в ноги и области между пальців двічі на день.

6.

Прийомів ножні ванночки з води и календули ПРОТЯГ 10 хвилин. После прийому ванночок добро вісушуйте ноги.

7.

Ще одним сильним протигрибкової засобой є ванночка з СОЛІ та оцту. Можна такоже замочіті 6-8 зубчіків часника на одну годину и прійматі ванночку ПРОТЯГ 20 хвилин. На ноги такоже можна наносіті олію чайного дерева або делать ванночки з нього.

8.

Если ві спрійнятліві до грибка стопи, то можна Постійно обробляті взуття та шкарпетки харчову содою. Це поможет Запобігти появі інфекції.
{/LikeAndRead}